Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
916 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Іноземець отримав посвідку на постійне місце проживання на підставі шлюбу, чи скасується воно якщо розлучитись? Чи буде воно дійсним?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (2)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Тетяна!
ПМЖ буде дійсним допоки не закінчиться його термін.
Будуть питання, тисніть кнопку "звернутись" біля мого профілю. Охоче на них відповім!
Якщо ж консультація Вас задовільнила, активуйте зелену галочку та залиште відгук
Адвокат, м. Чернігів, 7 років досвіду
Спілкуватися у чатіВітаю.
Посвідка має певний строк дії. Але посвідка на тимчасове проживання в Україні може бути скасована територіальним підрозділом міграційної служби (що її видав) у випадку розірвання шлюбу, припинення трудового договору, закінчення навчання в університеті, добровільного повернення посвідки у зв’язку з небажанням іноземця перебувати на території України, тощо.
Обов’язок повідомити територіальний орган міграційної служби про виїзд іноземця за межі України, зміну ним місця проживання, припинення трудових відносин, навчання несе приймаюча сторона, тобто, роботодавець, навчальний заклад, громадська, релігійна організація. Таке повідомлення повинно бути здійснене у письмовій формі протягом 10 днів з моменту припинення підстав для продовження посвідки на тимчасове проживання.
Отримавши повідомлення про припинення підстав для продовження тимчасової посвідки уповноваженою особою територіального підрозділу міграційної служби протягом 3 робочих днів (з моменту отримання повідомлення) приймається рішення про вилучення та подальше знищення посвідки на тимчасове проживання.
Разом з тим, посвідка підлягає вилученню і знищенню лише після зняття іноземця з місця реєстрації. Після чого, посвідка на тимчасове проживання повертається органу, що її видав, а відмітка про видачу посвідки у паспортному документі іноземця анульовується.
Всього доброго. Якщо консультація була корисною, натискайте галочку внизу фотографії профіля та залишайте відгук!