Задайте вопрос юристу

880 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Уголовное право, 27 января 2023, вопрос №79489 250₴

В каком случае могут отпустить этих злоумышленников??

Здравствуйте, хотел у вас узнать. Если двум людям, грозит 187 статья часть 4 и 279 часть 3 и им уже дали два месяца СИЗО. Может ли потерпевший забрать заявление или написать заявление об примирении что бы их отпустили? Или что бы он не делал, если их взяли на спаличном , они уже не выйдут?

Ответы юристов (3)

    Гіммельфарб Станіслав  Олегович
    100%

    Доброго дня.

    Вказані Вами статті не можуть бути закінчені на підставі примирення з потерпілим. Але й те що, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою не говорить про те, що 100% суд визначе покарання у вигляді реального позбавлення волі.

    Тут досить багато факторів, наявність судимості раніше, обставини справи та інше. Але примирення з потерпілим може надати шанс на призначення покарання з випробуванням (умвоне)

    Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.

    Айвазян Юрій Климентійович
    Айвазян Юрій Климентійович год назад

    Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта

    Общаться в чате

    Доброго дня, Дмитре!

    Це тяжкі статті, і забрати заяву про злочин за такими статтями ніяк не вийде!

    Це було б реально, якщо б справа стосувалась правопорушень приватного обвинувачення. Але це точно не той випадок.

    Для більш повної та детальної консультації зверніться до мене персонально, натиснувши кнопку "звернутись" біля мого фото!

    Охоче Вам допоможу розібратися в цій ситуації!

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, ваш варіант не підходить з примиренням, але є інші варіанти, які не можливо викласти тут іза за великого об'єму інформацію.

    Натискайте кнопку Звернутися обговоремо це детально у індивідуальній розмові

    Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України