Задайте вопрос юристу

823 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Наследство, 30 января 2023, вопрос №79697

Наследство по завещанию

На меня бабушка которая была мои опекуном и с которой я всю жизнь жила оставила завещание на дом в котором жила и квартиру в которой всю жизнь прожила ее дочь , но они были в очень плохих отношениях , дочь к ней не приезжала почти , не досматривала и не хоронила , может ли она отсудить у меня все что мне завещала бабушка ?

Ответы юристов (6)

    Кирда Вячеслав Володимирович
    Кирда Вячеслав Володимирович год назад

    Юрист, г. Чернигов, 6 лет опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    Вітаю.

    Це практично неможливо. Оскаржити заповіт в судовому порядку - це вірогідність успіху 1 %. Тому не думаю, шо це можливо.

    Всього доброго! Якщо Ви хочете поспілкуватись індивідуально і випрацювати алгоритм дій, натискайте зелену кнопку Звернутися/Обратиться нижче фото! Буду радий допомогти.

    Корнійчук Євген Іванович
    Корнійчук Євген Іванович год назад

    Юрист, г. Днепр, 8 лет опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    Доброго дня, якщо дочка працездатна то це майже не можливо.

    Якщо ваше питання вирішино ставте ✅ біля фото підтримайте лайком залиште відгук.

    Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич год назад

    Адвокат, г. Николаев, 32 года опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    Доброго дня, Катерина!

    Пріоритет має заповіт.

    Проте, відповідно до ст. 1241 Цивільного кодексу України, малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов'язкова частка).Перелік осіб, які мають право на обов'язкову частку, що визначений ст. 1241 Цивільного кодексу України, є вичерпним і розширеного тлумачення не потребує.

    Будуть додаткові питання, натискайте кнопку "звернутись" біля мого профілю. Охоче на них відповім!

    Якщо ж консультація задовільнила Вас, активуйте сіру галочку та залиште відгук на знак подяки.

    • Катерина Клиент год назад

      дуже боюсь , тому что вона грозиться зо відсуде в мене все і мені нічого не достанеться , бабуся була мені за маму та тата , а грошей щоб зробити дарування в нас набуло , а зараз розумію що треба будо . Бабусею піклувалася тільки я , лікувала та доглядала , всі в селі це можуть підтвердити . Тітка мені сказала забрати в нотаріуса заповіт і поділити навпіл все або вона в суд подасть на мене. Дякую вам ,

      • Айвазян Юрий Климентьевич
        Айвазян Юрий Климентьевич год назад

        Адвокат, г. Николаев, 32 года опыта

        Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

        Якщо вона не підпадає під зазначену мною категорію, то жодного шансу відсудити у Вас хоть щось в неї не має!

    Иваненко Мария Владимировна
    Иваненко Мария Владимировна год назад

    Адвокат, г. Киев, 27 лет опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    нервы попортить может,если подаст в суд о признании завещания недействительным.также,если дочь нетрудоспособная,то даже при наличии завещания может претендовать на обязательную часть наследства


Похожие вопросы