Начните консультацию с юристом онлайн
Неодноразово подавав скарги до керівника окружної прокуратури, щодо недотримання розумних строків досудового розслідування і умисного не виконання слідчими ухвал суду. Проте процесуальний прокурор пише слідчому загальні вказівки «вирішити питання щодо призначення і проведення почеркознавчої експертизи, допиту свідків, призначення і проведення судово медичної експертизи. вжити заходи для виконання винесених ухвал суду» і встановлює загальні строки.
Слідчі пишуть звіт- відписку про начебто виконання вказівок, що наразі вирішуються питання призначення експертиз, і закривають справу…
Звертався до обласної прокуратури і Генеральної прокуратури ( ГПУ), та Головне слідче управління ( ГСУ) , посилаючись на закон про Прокуратуру.
ГПУ і ГСУ, «стандартно» відписуються і пересилають звернення до обласної прокуратури і слідчого управління області, які перенаправляють звернення до окружної прокуратури., а ті по «відпрацьованій схемі»- міняють групу прокурорів, слідчих і починають все спочатку. І так вже 4 роки, тричі міняли прокурорів і слідчих.
Звертався до слідчого судді з проханням відповідно до ст. 307 КПК зобов’язати їх вчинити певну дію, та керуючись ст. ст. 28, 114 КПК (що наділяють слідчого суддю правом на обмеження строків на проведення слідчим, прокурором процесуальних дій) – встановити конкретні строки.
Але «незадоволений» суддя відмовляє, посилаючись на те, що це виходить за межі компетенції суду, і прокурор та слідчі самостійні у своїй процесуальній діяльності, хоча строк досудового розслідування було продовжено вже тричі, та триває більше 45 місяців…
Питання – які є дієві шляхи (звертався до ДБР, - відкрили справу і нічого не роблять)?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Юрист, г. Киев, 9 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня, можу допогти вирішити ваше питання. Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Сергію!
На все це можу відповісти тільки одне: треба бачити матеріали справа!
Якщо схочете поспілкуватися зі мною більш детально з цього приводу, тисніть кнопку "звернутись" біля мого фото.
Якщо ж консультація задовільнила Вас, активуйте сіру галочку та залиште відгук на знак подяки.