Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Цивільне право, 14 квітня 2023, питання №83923

Хозяин квартиры подал суд через 3 месяца после расторжения договора

Я снимал квартиру, в которой были не значительные повреждения обоев, и потолка, я прожил в ней месяц и съехал, при расторжении договора у хозяина не было не каких притензий, «и при сдаче квартиры договор мы нотариально не заверяли» после месяца игнорирования на звонки и смс, хозяин скинул бумажку, что сделал ремонт в сумму 22 тысячи и что я должен оплатить её в течении 5 дней, на что ему было написано ответное смс о решение этого вопроса но он не отвечал на него, и после 3 месяцев после этого инцидента он подал в суд, что делать в такой ситуации и реально будет выиграть дело?! И при расторжения договора о аренде он даже не дал не какие документы о расторжении но был свидетель при всех этих действиях!

Відповіді юристів (6)

    Богданов Микита
    Богданов Микита рік тому

    Юрист, м. Київ, 10 років досвіду

    Добрый вечер. Необходимо готовить возражение на его иск. Про шансы, смогу сказать как ознакомлюсь с материалами дела. В идеале, у вас должен был быть подписан Акт приема-передачи (возврата) помещения, а так же Акт-приема передачи, в которых указано состояние помещения. Обращайтесь (кнопка Обратиться).

    • Дарий Клієнт рік тому

      При сдаче квартиры акта о передаче или возврате как такого не было, он просто на листке бумаги ручкой написал что мы разрываем договор и что оставшуюся залоговую сумму он переведет на карту и попросил на нем же написать мою карту

      • Богданов Микита
        Богданов Микита рік тому

        Юрист, м. Київ, 10 років досвіду

        Нажмите кнопку Обратиться и я с вами свяжусь, завтра смогу ознакомиться с документами.

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, треба ознайомитися з договором оренди. Або з матеріалами судової справи.

    У будь якому разі що є свідок це дуже добре. Суд виграти цілком реально.

    Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич рік тому

    Адвокат, м. Миколаїв, 32 роки досвіду

    Спілкуватися у чаті

    Доброго дня!

    Перед в'їздом в орендовану квартиру та виїздом з неї Ви повинні підписувати акт прийому-передачи приміщення. Якщо того не відбулося, то шанси у орендодавця на виграш справи доволі низькі. Таож треба дивитись договір оренди для більш предметної відповіді на Ваші питання.

    У разі виникнення уточнюючих питань, зверніться до мене персонально, натиснувши кнопку "звернутись" біля мого фото. Можу також допомогти практично.

    Якщо ж консультація задовільнила Вас, активуйте сіру галочку та залиште відгук на знак подяки.

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович рік тому

    Юрист, м. Львів, 8 років досвіду

    Доброго Вам вечора. Вам тепер потрібно подати відзив (заперечення) на позовну заяву наймодавця житла.

    В описаній Вами ситуації у власника житла, можливо, не буде вагомих доказів на користь тощо, що саме Ви нанесли шкоду у вигляді ушкоджень у квартирі. Щоправда в позивача є письмові докази факту проживання Вас в тій квартирі в якості орендаря та, напевне, письмові докази його відносин з підрядником щодо проведення ремонту квартири після припинення найму житла.

    Ви можете звертатись до мене для надання різних додаткових правничих послуг з даного питання чи інших запитань. Я можу надати Вам детальну юридичну консультацію з рядом різноманітних правових послуг, написати тексти юридичних документів чи надати інші правничі послуги.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України