Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Автомобильное право, 19 мая 2023, вопрос №85534

Поцарапал машину и уехал, спешил

Вчера, при парковке чирканул другую машину и уехал, спешил к сыну на концерт. И получается уехал с места дтп. Я военный, потом срочно вызвали на работу. Вечером позвонил полицейский и вызывает ,что делать? Я недавно за рулем. Такая,ситуация впервые. Страховка есть.

Ответы юристов (3)

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, «В таком случае нужно доказать, что человек не бы осведомлен о том, что совершил ДТП и у него не было умысла сбегать" так как есть страховка.

    Тут все серьёзно нужен адвокат. Могу помочь. ОБРАЩАЙТЕСЬ.

    Для детальной консультации нажимайте кнопку обратиться.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю, Андрію!

    Потрібно розуміти, за якою статтею буде відбуватись суд. Звичайно, Ви повинні бути на позиції того, що тікати від місця ДТП не мали умислу. Дійсно погоджуюсь, що бажано мати адвоката.

    Всього доброго. Якщо консультація була корисною, натискайте галочку внизу фотографії профіля та залишайте відгук!

    Для більш детальної консультації натискайте зелену кнопку Звернутися/Обратиться нижче фото! Буду радий допомогти.

    Айвазян Юрій Климентійович
    Айвазян Юрій Климентійович год назад

    Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта

    Общаться в чате

    Доброго дня, Анлрію!

    Заперечувати факт ДТП немає сенсу. Треба з'явитись за викликом і чесно пояснити все, як є. Окрім цивільної відповідальності за шкоду , нанесену потерпілом, та адмінштрафу все одно, скорше за все, нічого не буде. Оскільки, як я зрозумів, пошкодження авто незначні.

    Статтею 122-4 КУпАП передбачено відповідальність за залишення водіями транспортних засобів, іншими учасниками дорожнього руху на порушення встановлених правил місця ДТП, до якої вони причетні.

    Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк від десяти до п'ятнадцяти діб.

    У разі виникнення уточнюючих питань, зверніться до мене персонально, натиснувши кнопку "звернутись" біля мого фото.

    Якщо ж консультація задовільнила Вас, активуйте сіру галочку та залиште відгук на знак подяки.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA