Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо особа з інвалідністю має довідку МСЕК, але для виїзду цього документу не достатньо, то потрібно оформити пенсійне посвідчення особи з інвалідністю, або посвідчення особи з інвалідністю, або довідку для отримання пільг особам з інвалідністю. Щоб не гаяти час чи можна особі з інвалідністю оминути пенсійний фонд та одразу звернутися до служби соціального захисту для отримання довідки особам з інвалідністю, що є підставою для виїзду за кордон. Тобто відмовитись від послуг пенсійного фонду та одразу подати документи на оформлення довідки для отримання пільг особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу.
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (4)
Юрист, г. Киев, 9 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня, якщо особа має право на пенсію то вона звертається у пенсійний фонд. Якщо стажу не достатньо для отримання пенсії, особа звертається до соціальної служби України.
Якщо ви не оформлювали пенсію вы маєте право звернутися до соціальної служби України, для отримання посвідчення інваліда або довідки про нарахування допомоги у зв'язку з інвалідністю.
Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Руслане!
Ви можете отримати довідку для отримання пільг особам з інвалідністю лише у випадку, коли не маєте права на пенсію по інвалідності.
Будуть додаткові питання чи бажання отримати персональну консультацію, тисніть кнопку "звернутись" біля мого фото!
Юрист, г. Чернигов, 6 лет опыта
Общаться в чатеВітаю.
Для початку все одно потрібно звертатись до органів Пенсійного фонду України. Тільки якщо у Вас буде недостатньо стажу, тоді в соцзахист.
Адвокат, г. Киев, 31 год опыта
Здравствуйте!
ВЫ СМОЖЕТЕ ПЕРЕСЕЧЬ ГРАНИЦУ, В СВЯЗИ С ТЕМ, ЧТО ВЫ ИНВАЛИД.
ДОКУМЕНТЫ:
- ПАСПОРТ ГР.УКРАИНЫ ДЛЯ ВЫЕЗДА ЗА ГРАНИЦУ (ВНУТРЕННИЙ ПАСПОРТ ГР.УКРАИНЫ);
- ПЕНСИОННОГО УДОСТОВЕРЕНИЯ, ГДЕ УКАЗАНА ГРУППА ИНВАЛИДНОСТИ.
УКАЗАННЫХ ДОКУМЕНТОВ ДОСТАТОЧНО.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А від 27 січня 1995 р. N 57 Київ
Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України:
Про затвердження Правил перетинан... | від 27.01.1995 № 57 (rada.gov.ua)
ПРАВИЛА перетинання державного кордону громадянами України
«1. Ці Правила визначають порядок перетинання громадянами України державного кордону...
2-1. У разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану перетинати державний кордон мають право:
особи з інвалідністю за наявності посвідчення, яке підтверджує відповідний статус, або пенсійного посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Законів України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”, “Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”, в яких зазначено групу та причину інвалідності, або довідки для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, за формою, затвердженою Мінсоцполітики (далі - документи, що підтверджують інвалідність);…».
ПІДСТАВИ, ЯКІ НАДАЮТЬ ПРАВО НА ПЕРЕТИН КОРДОНУ ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ:
Перетинання державного кордону під час правового режиму воєнного стану. Питання-відповідьПеретинання державного кордону під час правового режиму воєнного стану. Питання-відповідь (dpsu.gov.ua)
Контакти (dpsu.gov.ua)
Адміністрація Державної прикордонної служби України розташована за адресою:
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
adpsu@dpsu.gov.uaCлужба «Довіра»:+38(044)527-63-63Факс:+38(044)239-84-80
Громадська приймальня:
пн-чт: 09:00 - 17:00
пт: 09:00 - 16:00
обід: 13:00 - 14:00
Громадська приймальня Адміністрації Державної прикордонної служби України розташована за адресою (тимчасово не працює під час карантину):
вул. Володимирська, 30, м. Київ, 01601, Україна
zvernennia@dpsu.gov.ua+38 (044) 527-64-29
пн-чт: 09:00 - 17:00
пт: 09:00 - 16:00
обід: 13:00 - 14:00
Телефон гарячої лінії (Служба «Довіра»)
Надання громадянам відповідей на питання консультаційного характеру в межах компетенції Державної прикордонної служби України
1598 (для дзвінків з мобільного)+38(044)527-63-63 (для дзвінків із-за кордону)
dovira@dpsu.gov.ua
Подання запитів на отримання публічної інформації
ПИСЬМОВО - на поштову адресу: вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601. ОСОБИСТО - до Громадської приймальної за адресою (тимчасово не працює): вул.Володимирська, 30, м.Київ.
(044) 527-64-29(044) 239-84-80 (факс)
Publicinfo@dpsu.gov.ua
Подання звернень громадян
ПИСЬМОВО - на поштову адресу: вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601. ОСОБИСТО - до Громадської приймальної за адресою (тимчасово не працює під час карантину): вул.Володимирська, 30, м.Київ.
Нужна полная консультация алгоритм действий обращайтесь индивидуально через кнопку "Звернутися".
Всего доброго!