Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Сімейне право, 01 серпня 2023, питання №89292

Як поділити квартиру на декілька власників

Добридень. Війна йде, але житлові питання вирішувати треба. Ситуація. 3-х кімнатна квартира у Харкові. Жили дідусь, бабуся, син і була прописана його донька (онука). Є ще доросла дочка діда та бабки, яка мешкає в іншому місті. Вмирає дід, залишає заповіт свою частину квартири на свою дочку, яка мешкає в іншому місті, бабуся жива і зараз, вона відмовилася від своєї частини на користь своєї дочки. Син був головним власником. Він вмирає, починається поділ, він багато років у розлученні зі своєю колишньою дружиною, вона живе окремо з їхньою донькою (19 років). Внучка лише прописана у 3-му квартирі. Питання – як правильно і в яких частках поділити квартиру?
Дякую

Відповіді юристів (5)

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, можу допомогти вирішити ваше питання. Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.

    • Олег Клієнт 9 місяців тому

      Ви у Дніпрі, справи у Харкові ... Дайте пож зрозуміти хоть пропорції. Дякую

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня!

    Для відповіді на питання Вашу ситуацію треба детально аналізувати.

    Будуть нез'ясовані питання чи потреба продовжити розмову персонально, тисніть кнопку "звернутись" біля мого фото.

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 9 місяців тому

    Юрист, м. Львів, 8 років досвіду

    Доброго вечора. Якщо син був власником квартири, то після його смерті має відбутись спадкування його майна. Якщо він не залишив заповіту, то спадкувати після нього можуть спадкоємці першої черги. Це-юридично батьки, юридично діти та усиновлені того сина. Його колишня дружина не зможе спадкувати після нього.

    Ви можете звертатись до мене для надання різних додаткових юридичних послуг з цього чи інших питань. Я можу надати Вам детальну правову консультацію, написати тексти юридичних документів, попрацювати по Ваших відносинах з органами державної влади, в тому числі судово-правоохоронними органами чи надати Вам інші правові послуги.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України