Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Уголовное право, 10 августа 2023, вопрос №89827

Мобілізаційне розпорядження: чинність

Вітаю, панове! Потрібна думка спеціаліста, який розуміється на суті та застосуванні моброзпоряджень. Мій чоловік в 14 році отримав моброзпорядження після ВЛК у випадку мобілізації, але після того його не чіпали. У 22 році він пішов згідно цього розпорядження в тцк, був визнаний обмеженим, і його відправили додому поки, нічого ніде більше не підписував. Якщо він, припустими, виїде не зовсім правильним шляхом до родини, що конкретно йому загрожує? Чи виконав він уже формально вимогу моброзпорядження, зявившись до тцк? Тобто чи втратило воно силу? Чи можуть його колись після цього переслідувати по статті 336 КК, чи зможуть лише за порушення обмеження на виїзд? Ніяких повісток на відправку не отримував. Заздалегідь дякую за розуміння та допомогу.

Ответы юристов (3)

    Гіммельфарб Станіслав  Олегович

    Доброго дня.

    Дія моброзпорядження закінчилась з моменту його з'явлення до ТЦК, так як він виконав обов'язок по явці в ТЦК. Інших обов'язків такий документ не накладає.

    Томі і наслідки, у випадку залишення ним місця мешкання, можуть бути тільки у вигляді адміністративної відповідальності.

    Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.

    Айвазян Юрій Климентійович
    Айвазян Юрій Климентійович год назад

    Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта

    Общаться в чате

    Доброго дня, Галина!

    Зазначене моброзпорядження давно вже нечинне, і навряд чи за нього буде якась відповідальність.

    Виникнуть додаткові питання, натискайте кнопку "звернутись" біля мого фото з відповіддю.

    Адвокат  Євген Олександрович
    Адвокат Євген Олександрович год назад

    Адвокат, г. Киев, 31 год опыта

    Здравствуйте!

    Нужно видеть Ваши документы.

    Нужна полная консультация алгоритм действий обращайтесь индивидуально через кнопку "Звернутися".

    Всего доброго!


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA