Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Цивільне право, 29 вересня 2023, питання №93836

Підстава про наркотики

Людина зарание говорила іншим органам неправдиву інформацію хоче підставити курʼєром наркотиків по місту Хмельницький

Відповіді юристів (4)

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня, Павло!

    Для того, аби визнати Вас винним спочатку потрібно мати докази Вашої вини та затримати за перевезенням наркотичних засобів.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Павло Клієнт 7 місяців тому

    а за вживання це також?, чи лиш досить відеоматерял

    • Айвазян Юрий Климентьевич

      Ні, все не так просто, відео не є доказом, потрібно проводити експертизу.

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 7 місяців тому

    Юрист, м. Львів, 8 років досвіду

    Доброго вечора. Повідомлення неправдивих відомості правоохоронним органами може кваліфікуватись за статтею 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб". Також її дії можуть кваліфікуватись за статтями розділу Кримінального кодексу України про злочини у сфері правосуддя. Тобто за завідомо неправдиве повідомлення органу досудового слідства про вчинення злочину (стаття 383) чи за введення в оману суду або іншого уповноваженого органу шляхом надання неправдивих показань (стаття 384).

    Раджу Вам у випадку контактів з поліцією з цього приводу наполегливо просити поліцію притягнути до відповідальності за неправдиві повідомлення поліції. Ви можете подати до поліції письмову заяву про вчинення проти Вас відповідних правопорушень.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України