Задайте вопрос юристу

835 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Семейное право, 12 октября 2023, вопрос №94743

Признание отцовства днк

От гражданской жены ребенок ,не живём 4 года.видиться с ребенком не дают , а когда вижу не хочет общаться и говорит , что я не его отец.
Хочу подать на ДНК, но бывшая против и сказала ,что не будет проводить ДНК даже по решению суда.
Что делать и какое может быть решение суда?
P.s ребенок рожден ,когда гражданская жена была ещё в браке, но я записал его на себя

Ответы юристов (6)

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня, Владиславе!

    На жаль, виконати це практично дуже й дуже складно без згоди матері дитини. Примусовий відбір біоматеріалу у людини українським законодавством не передбачений.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Александр Клиент 7 месяцев назад

      Добрый вечер.И что тогда?

      Всё оставят как есть?

      • Айвазян Юрий Климентьевич

        У Вас є шанс поставити питання про свою участь у вихованні дитини у судовому порядку. В такому позові Ви можете передбачити можливість регулярних побачень з дитиною, в тому числі, без участі її матері. Також це є Ваш шанс зробити тест на ДНК.

        • Александр Клиент 7 месяцев назад

          Но и она не хочет и он ни как

    Александр Клиент 7 месяцев назад

    Добрый вечер.И что тогда?

    Всё оставят как есть?

    Костюк Любовь Тарасовна
    Костюк Любовь Тарасовна 7 месяцев назад

    Адвокат, г. Киев, 24 года опыта

    Доброго дня, на мою думку не все так однозначно. Є багато рішень, в яких в разі ухилення від подання необхідних матеріалів, документів або від іншої участі в експертизі, якщо без цього провести експертизу неможливо, суд залежно від того, хто із цих осіб ухиляється, а також яке для них ця експертиза має значення, може визнати факт, для з’ясування якого експертиза була призначена, або відмовити у його визнанні.

    Пояснюю : в разі призначення експертизи, якщо мати дитини буде без поважних причин ухиляться від надання біоматеріалів для проведення експертизи, суд може задовольнити вашу позовну заяву. Крім того, в дуже багатьох випадках до судового процесу говорять одне, а в суді ведуть себе дуже смирно. На мою думку краще йти відкритим шляхом, і оскаржувати батьківство, тим більш, що на момент народження дитини мати була в шлюбі, а ніж заходити в процес про участь у вихованні дитини для того щоб провести без мами ДНК.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України