Задайте вопрос юристу

835 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Социальное обеспечение, 09 ноября 2023, вопрос №96432

Переогляд групи по інвалідності

Доброго дня, я проживаю в м. Рівне офіційно працевлаштована. Прописана в Кіровоградській області. Мені потрібно пройти переогляд групи, закінчується термін. Звернулася на консультацію до міської лікарні, сказали що можна пройти переогляд тут. Перезаключила декларацію з сімейним лікарем. Через 3 тижні сімейний лікар пішов з документами на консультацію в МСЕК потім повідомив, що мені потрібно їхати на переогляд за місцем прописки. Питання полягає в тому чи правомірні дії МСЕК якщо є відповідний наказ під час військового стану. І куди я можу звернутися з цим питанням. І чи можна подати якийсь запит на МСЕК щоб вони письмово пояснили чому відмовили приймати документи.

Ответы юристов (2)

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня, Ганна!

    .Сімейний лікар повинен був дати Вам направлення на ЛКК, а не ходити у МСЕК на консультацію, а вже ЛКК - спрямувати Вас на МСЕК. Й відповідь від МСЕК повинні були отримати саме Ви, а не сімейний лікар.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю.

    Загалом МСЕК може бути пройдено і за місцем працевлаштування, за направленням сімейного лікаря. Але часто буває, що МСЕК з обережністю ставиться до випадків, коли особа проходить комісію не за місцем реєстрації.

    Всього доброго. Успіхів! З повагою!


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України