Начните консультацию с юристом онлайн
Викрали та розбили мій автомобіль, звернувся до поліції, викрадач за автомобіль кошти не повертає,. Чи авто звертатися до адвокатів , чи суд однозначно забов'яже викрадача повернути кошти в найкоротчий термін?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (4)
Юрист, г. Киев, 9 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня, треба подавати цивільний позов у кримінальному провадженні.
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Денисе!
Якщо в суді розглядається кримінальна справа, то Ви як потерпілий повинні подати в рамках справи цивільний позов про коменсацію матеріальної та моральної шкоди.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, г. Львов, 9 лет опыта
Доброго Вам вечора. Якщо викрадач вмів водити автомобіль то, напевне, в нього є майно, на яке може бути звернено стягнення коштів у випадку відсутності в засудженого відповідної грошової суми. Відшкодування майнової шкоди може бути здійснено після винесення судом вироку за результатами розгляду цивільного позову, поданого потерпілим. Кримінальним процесуальним кодексом України та іншими актами врегульовано подання цивільного позову в кримінальному процесі.
Адвокат, г. Киев, 31 год опыта
Доброго дня.
Ви маєте право подати заяву до поліції або прокуратури про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкриття кримінального провадження (на підставі статей 60 в 214 Кримінального процесуального кодексу України).
Після цього, протягом 24 годин, вказані відомості про вчинене кримінальне правопорушення, повинні бути невідкладно але не пізніше 24 годин, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з відкриттям кримінального провадження, про що заявник має право отримати витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (на підставі статей 60 в 214 Кримінального процесуального кодексу України).
У разі невнесення відомостей про вчинене кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань протягом 24 годин, заявник має право на протязі 10 днів, подати скаргу слідчому судді місцевого суду (на підставі статей 303-307 Кримінального процесуального кодексу України) та до місцевої прокуратури (стаття 36 Кримінального процесуального кодексу України).