Начните консультацию с юристом онлайн
Після приватизації кімнати в гуртожитку від одного постачальника комунальних послуг почало приходити дві платіжки по одному і тому ж самому водопостачанню.
Був номер 41 - була квитанція №1
Став номер 62 - приходить та ж сама квитанція №1 + квитанція №2.
Отримав всі необхідні довідки про це.
Після того як відбулася приватизація платив вже по новій квитанції....а стара все одно приходила.
І таким чином набрався борг 11000 гривень.
Як правильно звернутися до постачальника послуг щоб квитанція приходила тільки одна. Та щоб анулювати борг по іншій квитанції?
Уточнюйте, будь ласка, якщо є питання щоб розібратись в ситуації. Інформацію надам яку потрібно!
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (6)
Юрист, г. Киев, 9 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня, вам треба звертатися до постачальника з заявою про перерахунок боргу. Додавши квитанції про оплату. Повідомте про зміни. Краще туди сходити, взяти з собою документи. Взяти з собою документи право власності.
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Андрію!
Дивно, що Ви так довго збиралися звернутись до правників й накопичилась така поважна сума боргу. Ваше питання просте, бо це явно помилка Водоканалу. Для захисту своїх прав Вам треба негайно подати заяву до водопостачальника про надмірні виплати за надані послуги та додати до неї усі підтверджувальні документи.
Скорше за все, після подання такої заяви водопостачальник повинен виправити свою помилку.
Проте, якщо у задоволенні Вашої заяви Вам буде відмовлено, то Ви маєте право звернутись до суду.
З повагою, адвокат Айвазян.
Що потрібно вказати в заяві?Форма довільна?
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеФорма довільна. Обов'язково треба написату "шапку" повну назву і адресу підприємства, ПІБ керівника, Ваше ПІБ, адресу реєстрації телефон та е-пошту.
Далі треба детально викласти в хронологічному порядку обставини, які передували Вашоиу зверненню з посиланням на відповідні документи.
Після того іде прохальна частина, в якій Ви викладаєте всі свої вимоги.
Обов'язковими є додатки, тобто перелік копій документів, що дадаються до заяви і підтверджують Вашу правоту.
Як схочете я зможу пізніше подивитись Вашу заяву, аби відкорегувати її. Втім те саме може зробити і будь який інший правник за Вашим бажанням.
чи можна по телефону проконсультуватися з вами?
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеЗвичайно можна. Біля моїх відповідей є функціонал сайту, який дає Вам можливість звернутись до мене.