Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
912 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Я є власником житла, яке набула відповідно до договору купівлі-продажу будинку в м. Лисичанськ. У 1998 року я не була одружена та мала дівоче прізвище, Вже маючи житло у власності, я вийшла заміж та змінила прізвища. Сьогодні в результаті війни, мені потрібно звернутись до суду та встановити право власності на квартиру, але я не розумію.ю яке прізвище мені зазначати в позовних вимогах. Вказувати своє прізвище, та визнавати право власності на квартиру за прізвищем вже зміненим чи писати визнати права власності на квартиру за тим прізвищем, за яким я його придбала?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (4)
Юрист, м. Дніпро, 25 років досвіду
Спілкуватися у чатіЗазначається Ваша теперішня фамілія.
тобто моє прізвище, яке зазначене на правовстановлюючих документах на період 1998 року, я лише додаю до заяви свідоцтво про шлюб?
Юрист, м. Дніпро, 25 років досвіду
Спілкуватися у чатіВсе вірно. Додається свідоцтво.
Адвокат, м. Київ, 25 років досвіду
Спілкуватися у чатіВІТАЮ!
В ЗАЯВІ ДО СУДУ ВКАЗУЄТЬСЯ ВАША НИНІШНЄ ПРІЗВИЩЕ.
ВСЯ ІСТОРІЯ ВИКЛАДАЄТЬСЯ В ЗАЯВІ.