Задайте питання юристу

917 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Військове право, 27 лютого 2024, питання №102861

Як зробити прописне без прописки?

Доброго дня. Моєму хлопцю 21 рік, та він хоче робити офіційно, але для цього потрібно прописне. В 16 років, коли всі ходили у військкомат від коледжу, він не пішов. Наразі в нього немає прописки, виписали його судом. Ходив у військкомат на днях, йому кажуть що не можна зробити прописне без прописки. А прописку не можна зробити без прописного. Замкнуте коло. Що робити?

Відповіді юристів (2)

    Айвазян Юрій Климентійович
    Айвазян Юрій Климентійович рік тому

    Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду

    Спілкуватися у чаті

    Доброго дня, Олександра!

    Можна спробувати оформити ВПО та стати на облік в ТЦК за фактичним місцем проживання.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Карпенко Андрій Володимирович
    Карпенко Андрій Володимирович рік тому

    Адвокат, м. Київ, 26 років досвіду

    Вітаю!

    Відповідно до частини першої статті 5 Закону громадянин України, який проживає на території України, а також іноземець чи особа без громадянства, який на законних підставах постійно або тимчасово проживає на території України, зобов’язані протягом 30 календарних днів після прибуття до нового місця проживання (перебування) задекларувати або зареєструвати його.

    Відповідно до статті 3 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні":

    Місце проживання – житло з присвоєною у встановленому законом порядку адресою, в якому особа проживає, а також заклад для бездомних осіб, інший надавач соціальних послуг з проживанням, стаціонарна соціально-медична установа та інші заклади соціальної підтримки (догляду), у яких особа отримує соціальні послуги.

    ЗВЕРНІТЬСЯ ЗА РЕЄСТРАЦІЄЙ ДО МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України