Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
882 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Здравствуйте, я гр. Украины. В 2022г.я приехала в Пакистан и оформила брак с пакистанцем. Всë это время мы жили на его родине,он никогда не был в Украине. В укр. посольстве наш брак зарегистрирован и заверен печатью. Может ли мой муж сразу сейчас подать документы на ВНЖ в Украине или ему надо делать сначала визу в Украину? А если визу то какую? D? Для длительного пребывания на год?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (4)
Юрист, м. Полтава, 4 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДобрый день!
Украина и Пакистан имеют визовый режим въезда.
Получение временного вида на жительство невозможно без визы D. Именно с многократной визой этого типа можно приехать в Украину, после чего уже подать необходимую заявку на вид на жительство.
Визу D выдают в посольстве или консульстве Украины в государстве конкретного иностранца или в стране его постоянного проживания.
После получения визы D и въезда на ее основе в Украину, Вашему мужу нужно обратиться в Государственную миграционную службу (в течение срока действия визы, но не позднее 15 дней до ее завершения). С собой для подачи вместе с заявкой нужно иметь:
1. Действительный паспортный документ иностранца (или паспортные документы - в случае, когда иностранец имеет одновременно гражданство (подданство) нескольких государств (множественное гражданство) или документ, удостоверяющий личность без гражданства, с визой типа D, если иное не предусмотрено законодательством и международными договорами Украины;
2. Перевод на украинский язык страницы паспортного документа иностранца или документа, удостоверяющего личность без гражданства, с личными данными, заверенный в установленном законодательством порядке;
3. Действительный полис медицинского страхования на весь срок действия вида и его копия;
4. Документ, подтверждающий факт пребывания в браке с гражданином Украины. Оригинал документа возвращается иностранцу или лицу без гражданства, а к заявлению-анкете прилагается его копия, заверенная работником территориального органа/территориального подразделения ГМС, уполномоченного субъекта путем проставления отметки "Согласно оригиналу" и подписи с указанием его должности, фамилии, инициалов и даты;
5. Паспорт гражданина Украины, с которым иностранец состоит в браке, который подается лично гражданином Украины. Оригинал документа возвращается гражданину Украины, а к заявлению-анкете прилагается его копия, заверенная работником территориального органа/территориального подразделения ГМС, уполномоченного субъекта путем проставления отметки "Согласно оригиналу" и подписи с указанием его должности, фамилии, инициалов и даты.
6. Документ, подтверждающий уплату административного сбора, или документ об освобождении от его уплаты (оригинал после предъявления возвращается, копия подается).
Источник: https://dmsu.gov.ua/poslugi/dokumentuvannya-inozem...
С уважением, юрист Дерий В.О.!
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Олена!
Для в'їзда в Україну Ваш чоловік має отримати візу. Крім того, звичайно, для оформлення ВНЗ потрібен певний час, тому Вашому чоловіку все одно прийдеться це робити, а потім вже зайнятись оформленням посвідки на проживання.
* ПРИМІТКА! Центри державного підприємства, що належить до сфери управління ДМС та центри надання адміністративних послуг приймають документи для оформлення та обміну посвідок на тимчасове проживання по мірі забезпечення відповідними матеріально-технічними можливостями.
Іноземець або особа без громадянства можуть подати також інші документи, які підтверджують наявність підстав для отримання посвідки або підтверджують інформацію, зазначену в заяві-анкеті (зокрема, документи, що підтверджують право власності на житло, договір наймання (піднаймання, оренди), свідоцтво про шлюб з громадянкою чи громадянином України тощо). Копії таких документів долучаються до заяви-анкети.
Посвідка видається протягом 15 робочих днів з дати прийняття документів від іноземця або особи без громадянства.
Результатом подання заяви може бути отримання посвідки на тимчасове проживання або відмова в оформленні (видачі) посвідки на тимчасове проживання.
Рішення про відмову в оформленні, обміні та видачі посвідки, про її скасування може бути оскаржено іноземцем або особою без громадянства в адміністративному порядку протягом тридцяти календарних днів з дня доведення його до відома іноземця або особи без громадянства або до суду в установленому порядку.
До скарги на рішення про відмову в оформленні, обміні та видачі посвідки при цьому необхідно долучити документи, які підтверджують наявність підстав для його перегляду та відміни.
Іноземцям та особам без громадянства, які відповідно до закону прибули в Україну для працевлаштування, посвідка видається на період роботи в Україні, який зазначається в дозволі на застосування праці.
Іноземцям та особам без громадянства, які прибули в Україну для участі в реалізації проектів міжнародної технічної допомоги, зареєстрованих у встановленому порядку, посвідка видається на строк реалізації проекту міжнародної технічної допомоги, який зазначається в реєстраційній картці проекту.
Іноземцям та особам без громадянства, які є засновниками та/або учасниками, та/або бенефіціарними власниками (контролерами) юридичної особи, зареєстрованої в Україні, посвідка видається на два роки.
Іноземцям та особам без громадянства, які прибули в Україну з метою навчання, посвідка видається на період навчання, який визначається наказом закладу освіти про встановлення періодів навчання для іноземних студентів.
Іноземцям та особам без громадянства, які зазначені в частині двадцятій статті 4 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», посвідка видається на три роки.
Детальніше з роз'ясненнями можна ознайомитись тут: https://dmsu.gov.ua/poslugi/dokumentuvannya-inozem...
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, м. Київ, 9 років досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, ви спочатку отримайте візу, після чого зможете приїхати до України і оформити внж, для отримання внж необхідно шлюб з українкою не.меньше Двох років. Тому, як на мене проблем не повинно бути.
Юрист, м. Дніпро, 24 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня.
Згідно законодавства іноземці, які на законній підставі прибули в Україну, можуть тимчасово перебувати на її території:
1) протягом наданого візою дозволу в межах строку дії візи у разі в’їзду осіб без громадянства чи іноземців, які є громадянами держав з візовим порядком в’їзду, якщо інший строк не визначено міжнародними договорами України;
2) не більш як 90 днів протягом 180 днів у разі в’їзду іноземців, які є громадянами держав з безвізовим порядком в’їзду, якщо інший строк не визначено законодавством та міжнародними договорами України.
Вашому чоловікові необхідно отримати візу D в країні громадянства чи постійного проживання Вашого чоловіка.
Після прибуття в Україну необхідно почати оформлення документів для отримання посвідки на тимчасове проживання.
Також законодавство України передбачає отримання Посвідки на постійне проживання без проходження процедури оформлення Посвідки на тимчасове проживання в Україні. В даному випадку іноземний громадянин має право подати документи для оформлення Посвідки на постійне проживання в Україні після 2-х років з дати укладення шлюбу.