Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
880 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
4 роки тому мати подала позов на стягнення аліментів з мого батька, з яким я не спілкуюся. Мені на той момент було 16 років. Батько подав зустрічний позов про оспорювання батьківства та на призначення ДНк експертизи, всі ці роки на судові засідання ніхто не ходив, призначили одну експертизу, але ніхто на неї не прийшов (ні я, ні батько). Хочу додати, що мати забрала позов на стягнення аліментів, тобто залишився лише позов іншої сторони (про оспорювання батьківства і експертизу). В січні місяці суд виніс ухвалу, призначив повторну експертизу на 22 березня. Оскільки я тепер повнолітній, в цьому питання я беру участь, підкажіть будь ласка, які наслідки того, що я не зʼявлюсь на цю експертизу? Чи можна якось це все обійти, закрити провадження? Вже ті аліменти не потрібні, а справа і час іде.
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (1)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Андрію!
Відповідно до статті 109 ЦПК України у разі ухилення учасника справи від подання експертам необхідних матеріалів, документів або від іншої участі в експертизі, якщо без цього провести експертизу неможливо, суд залежно від того, хто із цих осіб ухиляється, а також яке для них ця експертиза має значення, може визнати факт, для з`ясування якого експертиза була призначена, або відмовити у його визнанні.
Докладніше за посиланням https://www.hsa.org.ua/blog/yaki-naslidky-vidmovy-....
З повагою, адвокат Айвазян.