Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
917 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Вітаю. В мене питання, якщо людина жила в найманому ( без офіційного договору) житлі. Як почалася війна то ця людина поїхала в іншу країну. Платила комунальні послуги, а потім виявилося що хозяїва квартири змінили замок. В квартирі лишилися меблі, техніка та особисті речі людини що знімала цю квартиру. Хозяїва на повідомлення не відповідають. Дякую.
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (3)
Адвокат, м. Чернігів, 7 років досвіду
Спілкуватися у чатіВітаю Вас.
Треба пробувати якось вийти на зв'язок з власниками нерухомості. Якщо ні, їхати по місцю розташування квартири, викликати поліцію та пробувати повертати речі. Універсального алгоритму дій тут бути не може, все залежить від ситуації.
З повагою!
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Марина!
Бачу підстави звернутись до поліції.
Стаття 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищемкараються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Привласнення - це незаконне безоплатне утримання майна, ввіреного винному, або майна, яке перебуває в його віданні на законній підставі. Утримання як спосіб привласнення полягає у невиконанні вимог повернути майно у певний строк і встановленні володіння ним як власним. Невиконання вимоги про повернення майна у зазначений час (при наявності мети привласнення) свідчить про закінчений злочин.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, м. Суми, 31 рік досвіду
Тобто, у Вас була домовленість на проживання на певний строк за плату, яку вносили, а наймодавець приймав. Якщо Ви сплачували до сьогодні, то у вихідних даних у нас те, що Ви не можете технічно попасти у квартиру, яку винаймаєте і на сьогодні. У чому питання ? - усувайте технічні проблеми, бо вони не юридичні.