Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
880 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Добрий день.
Клінічний діагноз: Хронічний комбінований кровоточивий геморой 2-3 ст. Тромбози зовнішніх
гемороїдальних вузлів лівої перианальної області в стадії розсмоктування
Клінічний діагноз: Двобічний гонартроз 1 ст., пошкодження хряща надколінника 2 ст., Оутербрідж обох колінних суставів
Підкажіть, на яку категорію і який пункт, якої статті можу розраховувати, згідно з цим діагнозом?
І що брати з собою на ВЛК? і які мої дії на ВЛК?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (3)
Юрист, м. Дніпро, 24 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня.
Рішення щодо придатності приймається ВЛК.
Все інше теорія.
На ВЛК необхідно брати всі наявні у Вас медичні документи що характеризують стан Вашого здоров'я.
І лише після проходження ВЛК можна аналізувати відповідність рішення ВЛК Положенню 402.
У разі необхідності Ви можете рішення ВЛК оскаржити в досудовому чи судовому порядку.
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Ярославе!
З цим діагнозом Ви будете визнані придатним до проходження військової служби.
Щодо цього діагнозу, то дана хвороба віднесена Розкладом хвороб Наказу МОУ №402 до статті 43.
Відповідно до роз'яснень щодо цієї статті:
За наявності показань пропонується хірургічне або консервативне лікування. У разі незадовільних результатів лікування або відмови від нього огляд проводиться за пунктами «а», «б» або «в» - залежно від вираженості вторинної анемії, частоти загострень та стадії випадіння гемороїдальних вузлів.
До частих загострень геморою належать випадки, коли оглянутий перебуває двічі-тричі на рік на стаціонарному лікуванні з довгими (один місяць і більше) строками госпіталізації з приводу кровотечі, тромбозу, запалення або випадіння гемороїдальних вузлів II-III ступенів, а також коли захворювання ускладнюється повторними кровотечами, що потребують стаціонарного лікування.
Отже, перед тим, як йти на ВЛК Ви повинні мати якомога більше медичних документів для того, аби ТЦК мав уявлення про ступінь тяжкості та перебіг Вашої хвороби. Скорше за все, ВЛК запропонує Вам лікування, а вже після того буде визначати Вашу придатність. Якщо від лікування Ви відмовитесь, то у такому випадку ступінь придатності буде оцінена за тяжкість перебігу Вашої хвороби.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, м. Полтава, 4 роки досвіду
Спілкуватися у чатіВітаю Вас!
Прийняття рішення щодо придатності до військової служби віднесено виключно до компетенції ВЛК.
Порядок визначення ступеня придатності до військової служби визначено в «Положенні про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України», затверджене Наказом Міноборони України від 14.08.2008 № 402 .
Вказані Вами діагнози зазначені у статтях 43 та 61 Розкладі хвороб, станів та фізичних вад, що визначають ступінь придатності до військової служби (додаток 1) та в Поясненнях щодо застосування статей Розкладу хвороб (додаток 2)
1. Двобічний гонартроз 1 ст., пошкодження хряща надколінника 2 ст., Оутербрідж обох колінних суставів - орієнтовно стаття 61 "в" передбачає придатність до військової служби.
2. Хронічний комбінований кровоточивий геморой 2-3 ст - орієнтовно стаття 43 "в" - придатність до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення, охорони.
Перш за все Вам потрібно, щоб Ваші діагнози були підтверджені належними медичними документами. Як правило це форма первинної облікової документації № 028/о “Консультаційний висновок спеціаліста”, історія хвороби, Виписка із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого: форма № 027/о.
Краще проходити обстеження та лікування в державних або комунальних закладах охорони здоров'я.
З повагою, юрист Дерій В.О.!