Задайте питання юристу

880 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Армія і мобілізація, 12 липня 2024, питання №115164

Чи потрібні якісь документи , які підтверджують фактичне місце проживання якщо ставати на облік у ТЦК за фактичним місцем проживання?

Чи потрібні якісь документи, які підтверджують фактичне місце проживання для того, щоб стати на облік у ТЦК за фактичним місцем проживання, а не за пропискою? Маю бажання (потребу) проживати на зйомній квартирі, але місце прописки у мене інше. Жодних документів для підтвердження того що я проживаю у зйомній квартирі у мене немає і мені їх не нададуть. Чи потрібні якісь документи, які підтверджують фактичне місце проживання для того, щоб стати на облік у ТЦК за фактичним місцем проживання, а не за пропискою? Що потрібно щоб стати на облік з одного ТЦК в інший, якщо я змінив місце проживання?

Відповіді юристів (3)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Владиславе!

    Максимум Вам потрібно оформити ВПО, мінімум мати договір про оренду.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Владислав Клієнт 4 місяці тому

      А якщо я не маю жодного документу про те , що я проживаю на зйомній квартирі, то я можу стояти на обліку тільки за місцем прописки?

      • Айвазян Юрій Климентійович

        Можете спробувати звернутись до ТЦК за місцем проживання, але я не надам Вам гарантії, що останній поставить Вас на облік.

        Відповідно до Постанови КМУ №1487 "Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів":

        ПРАВИЛА військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

        1. Призовники, військовозобов’язані та резервісти повинні:

        1) перебувати на військовому обліку:

        за задекларованим (зареєстрованим) місцем проживання - у відповідних районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (військовозобов’язані СБУ - у Центральному управлінні або регіональних органах СБУ (далі - органи СБУ), військовозобов’язані розвідувальних органів - у відповідному підрозділі розвідувального органу). Крім того, призовники, військовозобов’язані та резервісти, які проживають в селах та селищах, а також у містах, де відсутні відповідні районні (міські) територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, повинні перебувати на персонально-первинному військовому обліку у відповідних виконавчих органах сільських, селищних, міських рад;

        10-1) у період проведення мобілізації (крім цільової) та/або протягом дії правового режиму воєнного стану:

        у разі залишення свого місця проживання стати в семиденний строк з дати взяття на облік внутрішньо переміщеної особи на військовий облік у районному (міському) територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за місцем перебування на обліку внутрішньо переміщеної особи (військовозобов’язані та резервісти СБУ - в Центральному управлінні або регіональних органах СБУ, а військовозобов’язані та резервісти розвідувальних органів - у зазначений строк повідомити про зміну місця проживання відповідним підрозділам розвідувальних органів);


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України