Задайте питання юристу

887 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Земельне право, 06 серпня 2024, питання №117115

Введение дом в эксплуатацию в кооперативе

Если дом находится на земле у которой статус " Для ведения индив. Садоводства " , в случаи если я захочу вести дом в эксплуатацию и сделать право собственности на него , то по окончанию я получу документ с названием " дачный дом " или другого типа ? Пожалуйста помогите с данным вопросом. Спасибо Всем за ответ.

Відповіді юристів (4)

    Перепьолкіна Юлія Вячеславівна
    Перепьолкіна Юлія Вячеславівна 5 місяців тому

    Адвокат, м. Київ, 6 років досвіду

    Доброго дня, Тетяно!

    Відповідно до ч. 3 ст. 35 Земельного кодексу земельні ділянки, призначені для садівництва, можуть використовуватись для закладання багаторічних плодових насаджень, вирощування сільськогосподарських культур, а також для зведення необхідних будинків, господарських споруд тощо.

    Тож на земельній ділянці з таким цільовим призначенням можливе зведення лише садових/дачних будинків.

    з повагою, адвокат Перепьолкіна Юлія

    • Татьяна Клієнт 5 місяців тому

      Дякую за відповідь.

    Левченко Ксенія Сергіївна
    Левченко Ксенія Сергіївна 5 місяців тому

    Юрист, м. Вінниця, 17 років досвіду

    Доброго дня. Переведення будівлі зі статусу садового-дачного будинку в першу чергу починається із отримання у власність і приватизації земельної ділянки, що потребує різного порядку дій в залежності від статуту дачного кооперативу чи товариства. Далі можливо зміна цільового призначення ділянки. Після цього можливе введення будівлі в експлуатацію в якості індивідуального житла. Звісно це потребує витрат, як матеріальних так і часових. Якщо необхідна консультація чи зацікавлені у вирішення звертайтесь.

    • Татьяна Клієнт 5 місяців тому

      Дякую за відповідь.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA