Задайте питання юристу

880 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Військове право, 17 серпня 2024, питання №117772

Не можу отримати довідку про непридатність та виключення з обліку

Доброго дня мене на ВЛК визнали непридатним з виключенням з обліку за ст. 60а. Видали на руки папірець що я не придатний з виключенням з обліку та сказали що документи передадуть в МВЛК для затвердження. Я пішов в ТЦК та мені там сказали чекати аба дзвінок або смс. Вже третій місяць і нічого . Що робити?)

Відповіді юристів (8)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Сергію!

    Чекати, поки штатна ВЛК не затвердить постанову про Вашу непридатність з виключенням з обліку. Три місяці ще невиликий строк, деякі чекають по пів року...

    Можете направити звернення до штатної ВЛК з проханням надати відповідь на якій стадії знаходиться процес затвердження постанови ВЛК.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Сергій Клієнт 3 місяці тому

      Добре дуже дякую

      • Айвазян Юрій Климентійович

        Прошу, Сергію!

    Адвокат  Євген Олександрович
    Адвокат Євген Олександрович 3 місяці тому

    Адвокат, м. Київ, 31 рік досвіду

    Доброго дня!

    РЕКОМЕНДУЮ ПОДАТИ ОФІЦІЙНУ ПИСЬМОВУ ЗАЯВУ ДО МВЛК ДЛЯ ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

    Всього доброго!
    Сергій Клієнт 3 місяці тому

    Дякую. А в якій формі?

    • Айвазян Юрій Климентійович

      Під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги (стаття 3 Закону).

      Пропозиція (зауваження) - звернення громадян, де висловлюються порада, рекомендація щодо діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, посадових осіб, а також висловлюються думки щодо врегулювання суспільних відносин та умов життя громадян, вдосконалення правової основи державного і громадського життя, соціально-культурної та інших сфер діяльності держави і суспільства.

      Заява (клопотання) - звернення громадян із проханням про сприяння реалізації закріплених Конституцією та чинним законодавством їх прав та інтересів або повідомлення про порушення чинного законодавства чи недоліки в діяльності підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, посадових осіб, а також висловлення думки щодо поліпшення їх діяльності. Клопотання - письмове звернення з проханням про визнання за особою відповідного статусу, прав чи свобод тощо.

      Скарга - звернення з вимогою про поновлення прав і захист законних інтересів громадян, порушених діями (бездіяльністю), рішеннями державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, об'єднань громадян, посадових осіб.

      Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

      У зверненні має бути зазначено:
      • прізвище, ім’я, по батькові,
      • місце проживання громадянина,
      • викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
      • письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.
      • в електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.
    Сергій Клієнт 3 місяці тому

    Дуже дякую за змістовну відповідь

    • Айвазян Юрій Климентійович

      Прошу, Сергію!


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України