Задайте питання юристу

880 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Сімейне право, 15 вересня 2024, питання №119444

Лишение родительских прав

Возможно ли лишить отца родительских прав если он не платит ребенку алименты больше 3 месяцев, не участвует в жизни ребенка никак, не звонит ей, не спрашивает как у нее дела, как здоровье.... Если есть со школы от учителя довидка что он не интересуется как ребенок, как учится, если есть с больницы выписка что он не звонит доктору не интересуется здоровьем ребенка, если есть свидетели что он уже несколько лет не интересуется ребеноком
С помощью адвоката возможно ли это сделать?

Відповіді юристів (9)

    Перепьолкіна Юлія Вячеславівна
    Перепьолкіна Юлія Вячеславівна 2 місяці тому

    Адвокат, м. Київ, 6 років досвіду

    Добрий день. З якою метою Ви хочете позбавити батька батьківських прав? 3 місяці не сплати аліментів не є підставою для позбавлення.

    Раджу Вам звернутись до адвоката для ретельного аналізу Вашої ситуації. Нагадую, що позбавлення батьківських прав це виключна та крайня міра, яка застосовується коли вже немає інших механізмів аби долучити батька до участі у вихованні дитини. І, звісно, найвищим пріоритетом в питанні позбавлення батьківських прав є інтереси дитини. В даній категорії справ обов'язковою також є участь органу опіки та піклування, які зі свого боку дають висновок для суду після того як поспілкуються з обома батьками та з дитиною (в залежності від віку дитини).

    Тож в таких справах неможна ось так за невеличким повідомленням зробити висновок та оцінити всі перспективи справи.

    з повагою, адвокат Перепьолкіна Юлія

    • Виталина Клієнт 2 місяці тому

      Он не участвует в жизни ребенка никак, он с ней не общается, в разводе 4 года, ребенка не обеспечивал, алименты начал платить только после того как я подала в суд и то постоянно с задержками

    Гретченко Павло  Євгенович
    Гретченко Павло Євгенович 2 місяці тому

    Адвокат, м. Київ, 16 років досвіду

    Підстави щодо позбавлення батьківських прав ст. 164 Сімейного кодексу України. Аліменти не сплата заборгованість можуть використовуватися лише як відзнакою того що чіловік (колишній) не займається вихованням дитини.

    Гретченко Павло  Євгенович
    Гретченко Павло Євгенович 2 місяці тому

    Адвокат, м. Київ, 16 років досвіду

    Вам треба зібрати докази що батько не займається вихованням дити більше 6 місяців а саме свідчення сусідів, родичів, кума кум то що що батько не приходить на день народження дитини не цікавиться життям не допомагає якщо дитинка маленька з садочку треба взяти довідку що до садочку приводять лише мама батьки мами дідусь бабуся також відповідь з медичного закладу якщо дитина більш доросла відповідь зі школи. окремо якщо займається чимось додатково відповідь що платить та водить до репетиторів та спортивних закладів мати. Бажано через службу у справах дітей звернутися до психолога з дитиною а також характеристики з роботи мами що працює акти обстеження помешкання де проживає дитина для більшого досвіду можете прочитати мою статтю в протоколі надаю посилання https://protocol.ua/ua/top_10_pitan_rozvyazannya_m... зрозумійте сімейний кодекс та підстави позбавлення батьківських прав не є підставою щодо заборгованості по аліментам. Щодо аліментів ви можете звернутися до відділку поліції та на нього скорше порушать кримінальну справу та будуть примусово стягувати заборгованість а також ви до суду можете звернутися щодо сплати пені по заборгованості щодо аліментів але це повинен буди великий проміжок часу.

    Виталина Клієнт 2 місяці тому

    Як повинна бути оформлена довідка що я плачу репетитору і що воджу скрізь дитину я, в школу, репериторам, в лікарню, до стоматолога...

    Гретченко Павло  Євгенович
    Гретченко Павло Євгенович 2 місяці тому

    Адвокат, м. Київ, 16 років досвіду

    тут два шляхи або адвокат робить запит або ви пишете заяву у всі заклади де Ви водите дитину. Більшість установ знають як давати відповідь. У довідці вказується що батько ПІБ повністю вказується ( бо деколи є молоді дідусі та викладачі думають що це батько та діти іноді називають іх батьком) на протязі певного часу не приходить не цікавиться життям дитини. Вихованням дитини займається мати. Саме головне щоб був період більше 6 місяців. прочитайте мою статтю що я давав посилання я думаю ви багато для себе зрозумієте.

    • Виталина Клієнт 2 місяці тому

      Період великий, 4 роки, він ні разу не цікавився

    • Виталина Клієнт 2 місяці тому

      Як пишеться заява?

    Гретченко Павло  Євгенович
    Гретченко Павло Євгенович 2 місяці тому

    Адвокат, м. Київ, 16 років досвіду

    По часу супер але треба зібрати докази ! заява в шапці керівнику закладу від піб місце проживання контактний номер електрону пошту в інтересах малолітньої неповнолітньої тощо дитини піб дата нагородження. Заява Прошу Вас надати інформацію щодо моє неповнолітньої дитини піб дата народження хто пр водить та займається вихованням дитини. Чи бачили ви рідного батька неповнолітньої дитини за період від до на протязі 4 років . дата підпис піб Ваша. (Заява пишіться в довільній формі) Краще зверніться до адвоката бо це характер тяжких справ.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України