Задайте питання юристу

880 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Армія і мобілізація, 17 вересня 2024, питання №119559

Як правильно оформити відстрочку

На даний момент, я навчаюсь в коллеже та отримую молодшого бакалавра, із отриманих документів про освіту в мене є лише базова середня, та повна середня. Але є нюанс, до цього я навчався на бакалавра й бух відрахований на першому курсі без можливості поновлення. Я порушуючи порядок отримання освіти, але не порушую акредитацію отримання. Як правильно оформити відстрочку?

Відповіді юристів (2)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Олександре!

    Ви отримали довідку з ЄДЕБО? Якщо в останній зазначено "Ні, порушує" (скорше за все, так і буде, оскільки Ви були відраховані із ВНЗ), то в ТЦК Вам відмовлять у наданні відстрочки.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 2 місяці тому

    Юрист, м. Львів, 9 років досвіду

    Добрий вечір. Це питання врегульовано листом Міністерства освіти і науки України "Про особливості формування в ЄДЕБО довідки про здобувача освіти" від 3 червня 2024 року.

    Здійснюється автоматична перевірка даних усіх записів про здобуття особою освіти, що містяться в ЄДЕБО, – якщо наявна інформація про навчання, рівень якого не нижче рівня поточного навчання, заяким формується Довідка, у згаданому вище полі зазначається «Ні, порушує», а якщо інформація відсутня – «Так, не порушує». Наприклад: здобувач освіти у 2021 році вступив для здобуття ОС бакалавра та був відрахований у 2023 році. У 2024 році повторно вступив (був зарахований) дляздобуття ОС бакалавра. У Довідці буде зазначено «Ні, порушує». Інший приклад: здобувач освіти має диплом магістра та вступив для здобуттяОКР кваліфікованого робітника – таке здобуття освіти не вважається послідовним і в Довідці буде зазначено «Ні, порушує».


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України