Задайте питання юристу

880 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Сімейне право, 22 вересня 2024, питання №119826

Залишити дитину с батьком

Я хочу розлучитися з дружиною. У шлюбі ми не перебуваємо, але у нас є спільна дитина. Дружина ніде не працює і не працювала 12 років. Їжу мені та дитині не готує, займається лише своїми творчими справами, а гроші витрачає тільки на себе. На нас із дитиною їй байдуже. Мене це втомило, тому хочу розлучитися і залишити дитину з собою. Чи є в мене шанси і що для цього потрібно?

Відповіді юристів (6)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Дмитро!

    Питання пов'язане із отриманням відстрочки в тому числі?

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Дмитро Клієнт 2 місяці тому

      Ні в мене бронь

      • Айвазян Юрій Климентійович

        Якщо дитині ще немає 14 років, то Вам потрібно або укласти з матір'ю договір про визначення місця проживання дитини, або, якщо матір проти, звертатись до органу опіки та піклування із даним питанням.

        • Дмитро Клієнт 2 місяці тому

          А через суд це можна вирішити?

          • Айвазян Юрій Климентійович

            Можете й через суд, але для того Вам все одно прийдеться звернутись до органу опіки, аби останній був на Вашому боці. Це грає важливу роль у вирішенні таких питань.

    Пользователь не активен
    Пользователь не активен місяць тому

    Юрист, м. Суми, 31 рік досвіду

    Вітаю ! Вам необхідно зважити на усі за і проти щодо суті питання, потім визначатися з опікунською радою та судом.

    Раз вона Вам не дружина - Вам не доведеться розривати шлюб, і вона Вам нічого не зобов*язана. Мова йде тільки про виконання нею своїх зобов*язань, які передбачені законом, перед дитиною. Якщо вона виконує їх гірше Вас і це на шкоду дитині, і якщо Ви це доведете у суді то Ви виграєте.

    Але, перед судом Ваше письмове звернення до органів опіки повинно змусити її почати виконувати свої батьківські обов*язки і якщо це матиме успіх - Ви не визначите місце проживання дитини з собою.

    Крім цього, дитина буде спостерігати цей багаторічний бій і це вже не буде їй на користь.

    Удачі.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA

Офіційний блог Юрісти.UA 19 0 23 лист. 2024
Офіційний блог Юрісти.UA 0 0 19 лист. 2024