Задайте питання юристу

871 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Сімейне право, 28 жовтня 2024, питання №121908

Забрали дитину без мого дозвілу

Матір моєї дитини не відповідає де вона. Увезла дитину у невідомому напрямку. Я навіть не знаю куди адресу не каже. Чи можу я заявити в поліцію про викрадення?

Відповіді юристів (4)

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич 2 дні тому

    Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду

    Спілкуватися у чаті

    Доброго дня, Андрію!

    Ви можете звернутись в поліцію і до органу опіки та піклування.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Чутчев Олег Олексійович
    Чутчев Олег Олексійович день тому

    Адвокат, м. Чернівці, 6 років досвіду

    Вітаю, ви можете звернутися до органів, які написав мій колега. Забігаючи наперед - ви з матір'ю володієте рівними правами по відношенню до дитини. А отже, якщо не встановлено судом з ким дитина та порядок побачень - готуйтеся до тривалого подальшого процесу - рішення органів опіки та піклування та суду. Поліція може зафіксувати факт, але надалі більше користі буде саме від органів опіки та піклування.

    • Андрей Клієнт день тому

      Я можу забрати дитину собі, та подати на аліменти на матір? І як це правильно зробити?

    Чутчев Олег Олексійович
    Чутчев Олег Олексійович 21 година тому

    Адвокат, м. Чернівці, 6 років досвіду

    У вас рівні права з матір'ю дитини. Ви можете забрати. Матір може забрати. Щоб мати законні підстави для постійного знаходження з дитиною необхідно мати рішення суду про визначення місця перебування дитини. Після того можете подавати на аліменти. Оскільки аліменти це сума яка виплачується тому з батьків на утримання дитини з ким перебуває дитина.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA