Задайте питання юристу

880 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Військове право, 29 жовтня 2024, питання №121935

Що робити, якщо у тцк відсутня особова справа (знищена / загублена)

У 1991 отримав інвалідність з дитинства (6ть разів проходив МСЕК, поки у 2000 не встановили інвалідність довічно) .
У 1993 був взятий на облік в РВК, пройшов ВЛК та визнаний "непридатним до військової служби". Сказали, що видадуть Військовий квиток або довідку коли виключать з обліку, бо у Приписной такі відомості не вносяться. Але так і не видали (звертався особисто з 1993 по 1999): то бланків немає, то корочек, то ще щось...
На руках тільки Приписне свідоцтво зі штампом коли взятий на облік та що непридатний до військової служби. Більше ніяких документів немає.
У Резерв+ "не на обліку". В ТЦК відмовляються видати ВОД. Пропонують знову стати на облік та пройти ВЛК.

Чи законні такі пропозиції від ТЦК?
Як знайти свою особисту справу?
Де ще, крім особистої справи, повинні бути записи про: взяття на облік; проходження ВЛК; висновок ВЛК; списки виключених з обліку?
Як отримати ВОД з записами як у Приписному без ВЛК (бо щось мені підказує, що після їх огляду я буду здоровіше космонавта)?

Дякую за відповідь на будь яке з моїх питань.

Відповіді юристів (1)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня!

    На всі Ваші питання відповідь одна - звертайтесь спочатку зі скаргами до обласного ТЦК, Генштабу та МОУ. Якщо питання не вирішеться, то тоді тільки до суду.

    Особові справи знаходяться у веденні ТЦК та СП. В іншому місці Ви не знайдете інформацію щодо проходження Вами ВЛК та виключення з обліку.

    Вже зрозуміло, що ТЦК не видасть Вам новий ВОД без взяття Вас на облік та проходження ВЛК.

    З повагою, адвокат Айвазян.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України