Задайте питання юристу

871 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Спадщина, 29 жовтня 2024, питання №121950

Чи треба прописувати

Вдома є 3власника,але двоє проживають окремо мають свої будинки,тобто виписані з з сімейного будинки,чи може хтось з них прописатися в сімейному.
Виникає питання для чого приписуватися якщо ти там не живеш , лише рахуєшся власником?

Відповіді юристів (2)

    Тимченко Анастасия Александровна
    Тимченко Анастасия Александровна 2 дні тому

    Адвокат, м. Миколаїв, 28 років досвіду

    у нас зараз немає поняття прописка, є реєстрація місяця проживання. Власник в будь-яку мить може як зареєструватися у власному будинку, так ї знятися з реєстрації

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич 2 дні тому

    Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду

    Спілкуватися у чаті

    Доброго дня, Мар'яна!

    В чому полягає Ваше запитання? Чи потрібно мати місце реєстрації громадянам України? Якщо так, то потрібно.

    Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні на законних підставах, зобов'язані впродовж 30 календарних днів після прибуття на нове місце проживання (перебування) задекларувати його або зареєструвати.

    Про це йдеться у частині першій статті 5 закону "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні".

    З повагою, адвокат Айвазян.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA