Задайте питання юристу

871 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Військове право, 31 жовтня 2024, питання №122051

Повестка от ТЦК на предприятие и Приказ Предприяти выставило, как действовать чтобы штраф не получить ?

Привет. Если например по укрпочте 14 ноября пришло смс о посылка с укрпочты . Потом я выяснил что это предприятие отправило повестку про обновление ВОД по почте з описом так как дистанционный работник.15 ноября пришел Приказ по документообороту внутреннему на работу , который я не подписал. В Повестке указано что обратиться нужно в военкомат 20 ноября .16 ноября взял отпуск до 21 числа ноября .Как мне сообщили , нужно сообщить ТЦК о том что я болел чтобы они не могли штраф выставить за не обновление. Я не хочу брать повестку которую мне отправили по почте заказным письмом, хочу дождаться чтобы ее вернули отправителю , то есть моему предприятию . Какие документы нужны кроме справки из больницы о больничном чтобы уведомить по почте ТЦК что был больничный . Нужна ли та повестка , без повестки уведомить можно ?

Відповіді юристів (1)

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня, Юрію!

    Вам потрібно надіслати до ТЦК заяву та прикласти до останньої відкритий лікарняний.

    Відповідно до Постанови КМУ від 16.05.2024 року «Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період»:

    23. Поважними причинами неприбуття громадянина у строк, визначений у повістці, які підтверджені документами відповідних уповноважених державних органів, установ та організацій (державної та комунальної форми власності), визнаються:

    перешкода стихійного характеру, хвороба громадянина, воєнні дії на відповідній території та їх наслідки або інші обставини, які позбавили його можливості особисто прибути у визначені пункт і строк;

    смерть його близького родича (батьків, дружини (чоловіка), дитини, рідних брата, сестри, діда, баби) або близького родича його дружини (чоловіка).

    24. У разі неприбуття у строк, визначений у повістці, громадянин зобов’язаний у найкоротший строк, але не пізніше ніж протягом трьох днів від визначених у повістці дати і часу прибуття до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (відповідного підрозділу розвідувальних органів, Центрального управління або регіональних органів СБУ), повідомити про причини неявки шляхом безпосереднього звернення до зазначеного у повістці територіального центру комплектування та соціальної підтримки (відповідного підрозділу розвідувальних органів, Центрального управління або регіональних органів СБУ) або в будь-який інший спосіб з подальшим його прибуттям у строк, що не перевищує сім календарних днів.

    З повагою, адвокат Айвазян.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA