Задайте питання юристу

885 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Автомобільне право, 06 листопада 2024, питання №122361

Машина зникла: Як її списати юридично

Вітаю. В нас нестандартна ситуація. Загальну процедуру вибракування авто ми знаємо. Цікавить ось яка деталь.

Нам треба зрозуміти, що робити. Ситуація наступна. Ми віддали свого часу нашу машину військовому по довіренності. Він загинув, де машина невідомо, як і невідомо знищена вона чи ні. Що треба зробити, щоб вона перестала на нас вісити юридично.

Я вказала про саме нестандартнку ситуацію. Машина не ясно де і що з нею. Не має доказів чи вона знищена і також що пропала - теж не має доказів, бо була надана другові, а він загинув. Це може стати перешкодою про подання документів, запитання було саме цього характеру). Бо тоді, машина нібито у розшуку). Як з цим бути)? Як і вказати що вона крадена неможливо.

Очікую відповідь професіонала. Дякую заздалегідь про допомогу у цьому. Саме той момент, коли допомагаєш країні, та намагаєшься сам залишитися цілісним та матеріано захищеним.

Якщо засвідчити в документах та заяві, що Той, кому надали довіренність, на воєнній службі був, і логічно машина перебувала в бойових просторах, це буде підстава для вибракування авто? Чи треба якогось ще документа куди його призначали (хоча частіш це конфедиційно")....?


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України