Задайте питання юристу

880 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Армія і мобілізація, 07 листопада 2024, питання №122453

Розбіжность між паперовим ВОД, та ВОД з реєстру Оберіг.

Як виправити розбіжність між паперовим вод і вод з реєстру Оберіг. Я виключений з обліку через хворобу в 1997 році. Є військовий квиток із відповідним записом. А згідно з електронним ВОД, сформованим через Дію - я стою на обліку і є військовозобов'язаним. Дані про ВЛК (дата проходження, результати) відсутні, скрізь прочерки. Результату ВЛК на руках немає, лише військовий квиток. Як правильно вчинити у цій ситуації?

Відповіді юристів (9)

    Карпенко Андрій Володимирович

    Вітаю !

    Вам необхідно звернутися до ТЦК - іншого шляху немає.

    • Віталій Клієнт 14 днів тому

      Дякую за відповідь! На жаль, я з окупованої території і в ТЦК не був з моменту отримання військового квитка. При відвідуванні ТЦК чи можуть мене відправити на ВЛК?

    Карпенко Андрій Володимирович

    Так.

    Стати на військвий облік мжливо тіьки після проходження ВЛК.

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Віталію!

    Єдиний варіант для Вас направити письмову заяву до ТЦК щодо внесення коректних даних про Ваше виключення у реєстр.

    Відповідно До Постанови КМУ №559 від 16.05.2024 року «Порядок оформлення (створення) та видачі військово-облікового документа для призовників, військовозобов’язаних та резервістів»:

    4. У разі невідповідності відомостей, зазначених у посвідченні призовника, тимчасовому посвідченні військовозобов’язаного, військовому квитку осіб рядового, сержантського і старшинського складу та військовому квитку офіцера запасу, відомостям, що містяться у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів, громадянин України для внесення відповідних змін:

    у паперовій формі — повинен звернутися до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу (органу СБУ, розвідувального органу) за місцем перебування на військовому обліку;

    в електронній формі — повинен скористатися засобами електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного, резервіста для звернення до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу за місцем перебування на військовому обліку.

    Зміни вносяться протягом п’яти робочих днів з дня реєстрації заяви.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Віталій Клієнт 14 днів тому

      Дякую за відповідь! Напевно, краще почати з письмового звернення. Адже після постановки на облік немає гарантій, що визнають непридатним з виключенням. Я так розумію, звертатися потрібно до ТЦК за місцем тимчасової реєстрації? Підкажіть будь ласка, яка ймовірність надсилання повістки на уточнення даних, разом із відповіддю на мій лист?

      • Айвазян Юрій Климентійович

        Після постановки на облік Вас точно направлять на ВЛК, можете в тому не сумніватись. Розклад хвороб значно змінився 3 1997 до 2024 року, тому, по-перше, навіть того Наказу МОУ вже не існує за яким Вас виключали, по-друге, самі норми визначення непридатності до військової служби стали набагато жорсткішими.

        Щодо Вашого другого питання, то ще не мав таких випадків із клієнтами.

        В якому ТЦК Ви стоїте на обліку у реєстрі?

    Карпенко Андрій Володимирович

    ВАШЕ ПИСЬМОВЕ ЗВЕРНЕННЯ НІЧОГО НЕ ДАСТЬ, ТОМУ ЩО ВИ НЕ НА ВІЙСЬКОВОМУ ОБЛІКУ В КИЇВІ.

    Я ВІДПОВІДІ НАДАЮ НЕ ТАК, ЯК ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ, А ТАК ЯК Є.

    СТАВАЦТЕ НА ВІЙСЬКОВИЙ ОБЛІК, ПОКИ У ВАС БРОНЮВАННЯ.

    • Віталій Клієнт 13 днів тому

      На жаль бронювання в мене немає.

      • Карпенко Андрій Володимирович

        Тоді Вам треба поштою звернутись до ТЦКСП із заявою про внесення коректних даних в Реєстр.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України