Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
891 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Добрий день! Маю запитання з приводу польського песеля, я була за кордоном, в Польщі і там оформила Песель, але він був без статусу укр. Чи є такий песель біженством? Якщо так, то чому я не отримувала виплати? І якщо це було біженство, то чи можна оформити тепер його в іншій країні Європи (цікавить Чехія)?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (1)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Людмила!
PESEL (Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludności) — це номер загальної системи електронного обліку населення, іншими словами цифровий символ, що призначається фізичній особі та дозволяє ідентифікувати її. PESEL налічує 11 цифр та містить інформацію про дату народження людини, її стать, порядковий номер та контрольний номер.
Окрім вже переліченого, ідентифікаційний номер містить таку інформацію:
актуальне ім’я та прізвище; попередні імена та прізвища; імена та прізвища батьків; місце народження; громадянство; сімейний стан; ім’я та прізвище чоловіка/дружини; дата вступу в шлюб, номер свідоцтва про шлюб та позначення органу, який видав свідоцтво; дата розірвання шлюбу, довідковий номер справи та призначення суду, який розірвав шлюб; дата смерті чоловіка/дружини, номер свідоцтва про смерть; адреса та дата реєстрації постійного місця проживання; попередні адреси постійного проживання з зазначенням періоду реєстрації; адреса тимчасового місця проживання; серія та номер дійсного посвідчення особи, а також серія та номери попередніх посвідчень особи та дата їх видачі, термін придатності, позначення органів, що видають посвідчення; місце працевлаштування; посідання медичного страхування; додаткові документи, які подає іноземець.
З повагою, адокат Айвазян.