Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
884 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Добрий вечір,чи могу я виграти у суді якщо я нічого не нарушала?,але мене зупинила поліція з причини «Донецькі номера», та потім намагалась поки я шукала тех паспорт виписати штраф на нього ,а потім вирішили що я пʼяна , але я алкоголь не вживаю,закони мало знаю,та на пройти тест відмовилась по причині того що мені поліція не хотіла представити 2х свідків,та не обяснила чому.Але потім я зрозуміла що ок,здам тест,бо вибору немає,але мені відмовив поліцейський та виписав статтю 130 п. 1, але я ж була трвереза! Причина зупинки «Донецькі номери» у м.Харків ,це що незаконно ? Я не порушила нічого.. Допоможіть мені будь ласка зрозуміти,чи є в мене шанс виграти суд. Дякую!
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (3)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Дар'я!
Ви вже знайшли адвоката на місті? Чи Ви збираєтесь захищати себе у суді самостійно? Якщо ні, то шукайте адвоката, який вивчить всі обставини справи, розробить стратегію захисту та представлятиме Ваші інтереси у суді.
Cтаття 35 Закону України "Про Національну поліцію" передбачає чіткий перелік підстав для зупинення транспортного засобу поліцейським, і здійснюється лише у разі:
Так, працівники державної автомобільної інспекції крім перерахованих вище підстав мають право зупинити транспортний засіб у разі:
Поліцейський зобов’язаний зупиняти транспортні засоби у разі:
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, м. Покровськ, 13 років досвіду
Спілкуватися у чатіДобрий день!
Ви плануєте брати участь у судовому засіданні?
Якщо ні, то обов'язково потрібно подати клопотання про закриття провадження згідно статті 247 КУпАП. Можу підготувати його для Вас. Якщо бажаєте поспілкуватися, можете звернутися через чат або напишіть вашу пошту (юристам заборонено залишати свої контакти).
Всього найкращого!
Юрист, м. Полтава, 4 роки досвіду
Спілкуватися у чатіВітаю Вас!
У Вас є досить високі шанси не бути притягнутою до адміністративної відповідальності та виграти справу.
7. У разі відмови водія транспортного засобу від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу або його незгоди з результатами огляду, проведеного поліцейським, такий огляд проводиться в найближчому закладі охорони здоров’я, якому надано право на його проведення відповідно до статті 266 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ОТЖЕ, Відмова від огляду на алкогольне сп'яніння за допомогою Драгера ще не дає підстав складати протокол про адміністративне правопорушення. Водій має право не погодитись з результатами огляду на Драгері, або відмовитися від проходження огляду на місці зупинки. Тоді співробітники поліції оформляють направлення до найближчого мед. закладу, де огляд проводить лікар.
Якби Ви відмовились від огляду на алкогольне сп'яніння і у медичній установі, то тоді на Вас склали б протокол за статтею 130 КУпАП.
Якщо співробітники поліції неправильно зафіксували Вашу відмову від огляду, це дає підстави для закриття справи про адміністративної відповідальності. Також є багато інших підстав
особи, які керують транспортними засобами і щодо яких є підстави вважати, що вони перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, підлягають відстороненню від керування цими транспортними засобами, морськими, річковими, малими, спортивними суднами або водними мотоциклами та оглядові на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.
Невідсторонення Вас від керування транспортним засобом може бути додатковим підтвердженням того, що Ви не перебували в стані алкогольного сп'яніння.
З повагою, юрист Дерій В.О.!