Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
885 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Доброго дня. 2 дні тому бачив рішення суду, стосовно скасування на заборону виїзду чоловікам(18-24), які виїжджають на ПМП , скажіть, то це вже зелене світло для виїзду?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (14)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня!
Суд при тому зобов'язав ДПСУ дозволити чоловіку перетинути кордон?
З повагою, адвокат Айвазян.
Ні , а там має бути чітко вказано, що суд зобов'язує ДПСУ пропустити особу?
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіЦе бажано, аби було вказано.
ЮРІЙ, а якщо в ТЦК не знімають з обліку, та не дають письмову відмову, що тоді робити? І ще одне: рішення ДМСУ про виїзд на пмп діє півроку, цей термін пройшов в листопаді, чи можна поновити цей документ? Дякую за відповідь.
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіЯкщо не знімають з обліку, треба звертатись до суду.
Строк дії дозволу на виїзд треба продовжувати.
А яким чином, якщо не дають письмової відмови, як в суд звернутись? Що для цього потрібно?
Строк дії дозволу так само в дмсу продовжити? Дякую
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіВідмову треба отримати обов'язково в письмовому вигляді. Якщо не дають відмову, оскаржуйте до обласного ТЦК.
Добре, я зрозумів, дякую.
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіПрошу! Був радий допомогти.
Юрист, м. Полтава, 4 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня!
Рішення суду носить індивідуальний характер, тому людина яка оскаржила неправомірну відмову може виїхати за кордон, якщо ДПСУ не подасть апеляцію та касацію.
Крім того, це не означає, що всім хто має ПМП за кордоном дозволяється виїхати з України, можливо їм доведься також пройти судовий порядок оскарження неправомірних дій ДПСУ.
З повагою, юрист Дерій В.О.!
А яким чином оскаржити? Взагалі з обліку в ТЦК не знімають, так як щоб виїхати за кордон потрібно знятись з обліку, вони не знімають з обліку і не дають письмову відмову, як в такому випадку діяти?
Юрист, м. Полтава, 4 роки досвіду
Спілкуватися у чатіОскаржити можете лише в судовому порядку. Проте, це буде складно, адже такої підстави для виїзду як ПМП немає.
На даний час, щоб мати змогу вільно перетинати кордон Ви повинні мати підставу згідно Правил перетинання державного кордону громадянами України
Владислав, дякую за відповідь.
А стосовно законопроекту про виїзд за кордон чоловіками віком до 24-ох років на підставі навчання в іноземних вузах , ви можете сказати хронологічну послідовності? Дякую.
Юрист, м. Полтава, 4 роки досвіду
Спілкуватися у чатіНа даний час це лише чутки. Щоб прийняти законопроєкт він спочатку повинен бути направлений в комітет ВР, потім винесено на голосування на пленарному засіданні і разі приняття напралено на підпис президенту. Поки що, навіть, не відомо номер законопроєкту.