Задайте питання юристу

889 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Армія і мобілізація, 13 січня 2025, питання №125373

Відстрочка обмежено придатному

Доброго дня чи є ризик що обмежено придатному можуть відмовити у продовженні відстрочки без влк
Що взагалі робити якщо немає повістки а
відстрочка є ії треба продовжувати чи є ризик мобілізації між відстрочками як себе вберегти

Відповіді юристів (5)

    Прокопець Олександр Васильович

    Добрий день!

    По якому пункту відстрочка?

    Іван Клієнт день тому
    • Дитина з інвалідністю
    • Прокопець Олександр Васильович

      У дитини постійна інвалідність?

      Взагалі то, для оформлення відстрочки ВЛК не потрібно. Більш того, після подачі документів і до прийняття рішення по відстрочці, не мають право направити на ВЛК.

      Звісно є ризик між відстрочками, тому рекомендую подавати документи вчасно. Ну а у випадку застосування щодо Вас якихось мобілізаційних заходів, необхідно вирішувати, залежно від цих дій. Тому, з одного боку, займайтесь новою відстрочкою, а з іншого зверніться до адвоката для певного супроводу і консультацій, якщо прийде повістка або перестрінуть на вулиці тощо..

    Іван Клієнт день тому

    Так нажаль дитина до 2036 року

    Просто вже двічі оформлював і маю статус обмежено придатного і не розумію як вірно робити оновлювати влк чи буде ризик для мене чи можна і так подавати на продовження в статусі обмежено придатного

    • Прокопець Олександр Васильович

      Ну взагалі то обов'язку проходити влк без виклику, у вас немає. Всі військовозобов'язані підлягають медичному огляду, тобто зобов'язані пройти, якщо викличуть. Тому відповідальності за непроходження немає.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України