Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
897 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Півтора року назад мати захворіла.ЛКК встановила діагноз ,,судинна деменція,,Найняли адвокатів,ґроші взяли наперед.Документи зібрали за місяць,подали на суд,і почалося.Провадження закрили за неявку адвокатів і заявника,то відкриють знову/до речі адвокати сказали що так треба/або секретар загубила документ про не судимість.А заявник мобілізований!нарешті через рік назначають останнє засідання і суддя ///захворіла!?//вже 3тижні,Адвокати розводять руками .кажуть чекати.Клопотання не подають.матір за цей рік впала на ноги.Лікарі кажуть що для цієї хвороби ,це великий строк.щоб звільнитись,треба рішення суду,а щоб суд виніс постанову треба бути цивільним?а як же 125 днів на судову справу?треба піти в СЗЧ щоб стати цивільним?Як вчинити в такому випадку ,як що все спускають на гальмах?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (2)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Сергію!
На жаль, без рішення суду про недієздатність особи та призначення опікуна Ваше питання вирішене не буде. Що стосується строків розгляду справ цієї категорії, т о адвокати на них не впливають. За визначенням такі строки мають бути "розумними". Проте це залежить від багатьох обставин.
З повагою, адвокат Айвазян.
Адвокат, м. Дніпро, 7 років досвіду
Доброго дня.
Є позитивна практика для військовослужбовців. Постанова КЦС ВС від 27.11.2024 № 341/1526/23 (61-6358св24).
Є негативна практика для військовослужбовців Постанова Верховного Суду від 04.12.2024 року у справі № 634/1126/23 (провадження № 61-9837св24) – https://reyestr.court.gov.ua/Review/123752147.
На практиці все залежить від висновку органу опіки та піклування про доцільність призначення вас опікуном (його обгрунтованості, мотивованості та вказівки, що інші родичі не здвтні виконути обов'язки опікуна), а також від кожної судді окремо, яка розглядає таку справу.