Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
897 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Доброго дня.
Процес оформлення відстрочки стає все складніше (тому що є вказівки з гори). Профільний лікар написав направлення на ЛКК з повним діагнозом і переліком хвороб, що особа потребує лікування і постійного догляду терміном на 6 місяців. Голова ЛКК каже, що такий висновок не підпише (спочатку говорила, що особі менше 80-ти років і такі довідки не видаються, після заперечень лікар змінив позицію і тепер говорить "так особа прийшла в лікарню отже сама може пересуватися отже догляд не потрібний").
Розумію, що можна подати судовий позов, але це займе багато часу і відстрочка вже може не знадобитися.
Як діяти в такій ситуації?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (5)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Олеже!
Ви можете почати зі скарги до головного лікаря та МОЗ. Якщо питання не вдасться вирішити у такий спосіб, то тільки судовий порядок, на жаль.
З приводу видачі довідкаи ЛКК форми 080-4, то остання надається особам, які мають порушення функцій організму через які не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися і потребують соціальної послуги з догляду на непрофесійній основі».
З повагою, адвокат Айвазян.
Дякую за відповідь. Претендували на довідку 080-2/о. Когнітивні порушення пов’язані не з психічними розладами, а із судинними проблемами.
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіТим паче, не розумію до чого тут "самостійне пересування", бо самостійне пересування не зазначає, що особа обов'язково повинна бути лежачою. Дане питання можна розглядати з точки зору допомоги особі пересуватись. Щодо віку, то В Україні громадянами похилого віку визнаються особи, які досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.
Дякую за відповідь. Розумію чудово Ваші поради. Але нічого не поробиш коли є вказівки "відмовляти різними шляхами або звільнення". Правда на нашому боці і будемо за неї боротися.
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіВдачи Вам на цьому шляху!