Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
897 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Добрий день. Працював офіційно на ФОП, місто попало під окупацію, я виїхав. ФОП померла,але перед смертю закрила ФОП не видаливши мене з реєстру,я подав в суд, суд розірвав договір. Є ухвала. Хто має тепер зробити відмітку в трудовій? Біржа не хоче,в пенсійному не хотять. Куди звертатись? В пенсійному я досі чомусь висвічуюсь наче працюю.
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (1)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Максиме!
Для припинення трудового договору працівник подає в електронній або паперовій формі до будь-якого центру зайнятості:
На підставі цих документів центр зайнятості повідомляє ДПС і ПФУ про звільнення такого працівника у зв’язку із смертю роботодавця протягом 3 робочих днів. Працівник вважається звільненим з дати подання такої заяви.
Центр зайнятості на вимогу працівника на підставі відомостей з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування вносить запис про припинення трудового договору до трудової книжки, яку надав працівник, із зазначенням причини звільнення відповідно до п. 8-1 ч. 1 ст. 36 КЗпП, але не раніше ніж через три робочих дні з дня подання заяви.
Якщо в працівника немає на руках трудової книжки, то підтвердженням факту звільнення може бути витяг із Реєстру застрахованих осіб, який зараз відіграє роль електронної трудової книжки.
Для отримання витягу з Реєстру застрахованих осіб заявник може звернутися до територіального органу ПФУ, отримати витяг через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду або за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія».
Джерело: 7eminar
З повагою, адвокат Айвазян.