Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
903 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, кто и как определяет степень пригодности на воинскую службу при диагноз F 11.2 (розлади психiки та поведiнки внаслiдок вживання опiоīдiв...)
Если степень тяжёлая или средняя то не военнообязан,а если умеренная или лёгкая,то ограничен..
Вопрос: КТО И КАК ОПРЕДЕЛЯЮТ СТЕПЕНЬ ТЯЖЁЛЫЙ, СПЕДНИЙ,УМЕРЕННЫЙ ИЛИ ЛЕГКИЙ?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (3)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Андрію!
Ступінь придатності до проходження військової служби так само, як і визначення тяжкості хвороби визначають лікарі.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, м. Полтава, 5 років досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня!
Прийняття рішення щодо придатності до військової служби віднесено виключно до компетенції ВЛК.
Згідно пункту 3.11. Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України у разі коли лікарям ВЛК ТЦК та СП важко остаточно визначити стан здоров’я військовозобов’язаного, він направляється лікарем - членом ВЛК на амбулаторне або стаціонарне обстеження з подальшим оглядом ВЛК ТЦК та СП, з унесенням відповідного запису про направлення до ЕСОЗ. Після проведення обстеження складається Акт дослідження стану здоров’я (додаток 10), який підписується керівником закладу охорони здоров’я (установи). Акт подається до ВЛК ТЦК та СП на розгляд.
З повагою, юрист Дерій В.О.!
Юрист, м. Львів, 9 років досвіду
Доброго вечора. Ступінь придатності до служби в армії визначає військово-лікарська комісія (ВЛК).
Така хвороба належить до статті 15 Розкладу хвороб як додатку 1 до Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних силах України. Згідно з її пунктом "а", при синдромі залежності з тяжкими, стійкими психічними розладами людина може бути визнаною непридатною до військової служби. Відповідно до її пункту "б", при синдромі залежності з помірними або легкими психічними розладами особа може бути визнаною придатною до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення, охорони.