Задайте питання юристу

910 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Трудове право, 04 квітня 2025, питання №132584

Бронювання у 24-25 років по приписному

Чи можливо забронювати співробітника у якого немає військового квитка
Якщо у співробітника немає військового квитка, але є приписне, чи можливо його забронювати? Йому тільки виповнюється 25, чи входить час на те щоб він оновив дані в ТЦК до терміну коли його ще можна оформити по приписному, бо це не є порушенням військового-обліку?

Відповіді юристів (3)

    Дерій Владислав Олегович

    Доброго дня!

    Для бронювання працівнику не обов'язково отримувати паперовий військово-обліковий документ.

    Нехай оформіть електронний військово-обліковий документ через Резерв+ або ДІЮ https://diia.gov.ua/services/vijskovo-oblikovij-do...

    Якщо після досягнення 25 років у е-ВОД буде зазначено, що працівник військовозобов'язаний, то його зможуть забронювати через ДІЮ. Сам процес займає до трьох днів.

    З повагою, юрист Дерій В.О.!

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю Вас.

    Так, можливо.

    З повагою!

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня!

    Чи можливо забронювати співробітника у якого немає військового квиткаЯкщо у співробітника немає військового квитка, але є приписне, чи можливо його забронювати?

    Бронюванню підлягають військовозобов'язані. Отже, якщо чоловіку вже виповнилося 25 років та у Єдиному реєстрі ТЦК перевів його на облік військовозобов'язаних, такого чоловіка можна забронювати.

    Йому тільки виповнюється 25, чи входить час на те щоб він оновив дані в ТЦК до терміну коли його ще можна оформити по приписному, бо це не є порушенням військового-обліку?

    Чоловіка можливо буде забронювати тільки у тому випадку, якщо в Єдиному реєстрі він перебуватиме у статусі військовозобов'язаного. Із статусом "призовник" бронювання буде неможливим.

    З повагою, адвокат Айвазян.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA

Закони 46 0 24 бер. 2025
Офіційний блог Юрісти.UA 189 1 17 бер. 2025
Офіційний блог Юрісти.UA 307 0 28 лют. 2025