Задайте питання юристу

910 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Армія і мобілізація, 19 квітня 2025, питання №134761

Зняття з обліку і невійськовозобовязаний

Доброї пори доби. Яким чином могли поставити на облік без мого відома якщо в 2001році знятий з обліку з відміткою в військовому квитку як раніше засуджений по статті за тяжкий злочин. Тоді ще виключення не було. Але сам факт зняття був і це зафіксовано в військовому квитку і в паспорті стоїть відмітка невійськовозобов'язаний!
На якій підставі тепер міг опинитися в списку як військовозобов'язаний?

Відповіді юристів (2)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Василю!

    Станом на сьогодні це вже стала практика й тому не дивуйтеся, як Ви могли опинитись на обліку військовозобов'язаних.

    ТЦК поновлює виключених з військового обліку громадян, які були раніше засуджені за тяжкий або особливо тяжкий злочин на підставі того, що стаття 37 ЗУ "Про військовий обов'язок та військову службу" більше не містить відповідної підстави для виключення.

    Отже, Вам потрібно або мати підставу для відстрочки, або звертатись до адміністративного суду та оскаржувати дії ТЦК.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю Вас.

    На жаль, але така практика доволі розповсюджена, а тому тут немає чому дивуватися. Спробуйте оскаржувати дії ТЦК та СП.

    З повагою!


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України