Задайте питання юристу

915 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Сімейне право, 10 травня 2025, питання №136626

Как быстро меня могут развести с мужем в суде,без согласия мужа и если есть общий ребёнок?

Здрастуйте, я нахожусь в Германии. Хочу развестись с мужем. Возможно ли как-то ускорить процесс,так как могу приехать на две недели максимум.

Відповіді юристів (3)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Ольга!

    По великому рахунку Вам взагалі можна не приїжджати в Україну для розлучення з чоловіком. За Вас все може зробити Ваш представник (адвокат), з яким треба лише підписати угоду про надання правової допомоги. В такому разі Ваша присутність в суді не є обов'язковою. Вся процедура триває біля 3 місяців.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Костюк Любовь Тарасовна
    Костюк Любовь Тарасовна 5 годин тому

    Адвокат, м. Київ, 25 років досвіду

    Доброго дня, не зовсім згодна з колегою стосовно строків, оскільки якщо чоловік проти розлучення, і враховуючи що у ває дитина, то суд може надати строк на примирення. Звичайно суд не має права вас не розлучити, але стосовно "ускорить процесс" питання риторичне, і залежить від деяких факторів, наприклад ваш чоловік може навмисно затягувати процес, подати клопотання про надання строку на примирення (до 6 місяців), і т.д. в мене є справи які по 6-8 місяців тягнуться, і ще питання яка в суді завантаженість, це також впливає на строк розгляду справи. Але я погоджуюсь з колегою, що ваша присутність не обов'язкова, все може зробити адвокат.

    Чутчев Олег Олексійович
    Чутчев Олег Олексійович 4 години тому

    Адвокат, м. Чернівці, 7 років досвіду

    Вітаю, згідний з колегою. Веду зараз аналогічну справа - ваша присутність не обов'язкова. Так, це можливо займе деякий час, проте ваше питання вирішується без вашої присутності при наявності договору правової допомоги з адвокатом.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України