Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
937 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Добрий день. Я є пенсіонеркою и у мене в результаті обстрілу зруйновано житло, я подала заяву в поліцію, але у видачі мені витягу з ЄРДР (єдиний реєстр досудових розслідувань) відмовили.
Як і де можна отримати цей витяг?
І друге питання. Чи потрібно цей витяг надавати комісії з роботи з зруйнованим житлом?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (2)
Адвокат, м. Миколаїв, 34 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Олександра!
Витяг з ЄРДР Ви можете отримати тільки в поліції. Чому Вам відмовили? Вас повинні були визнати потерпілою особою та внести в Єдиний реєстр досудових розслідувань (ЄРДР) дані про кримінальне провадження.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, м. Київ, 4 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Олександро!
Згідно пункту 1 частини 1 статті 303 Кримінального процесуального кодексу України на досудовому провадженні може бути оскаржено бездіяльність слідчого, дізнавача, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення, у неповерненні тимчасово вилученого майна згідно з вимогами статті 169 цього Кодексу, а також у нездійсненні інших процесуальних дій, які він зобов’язаний вчинити у визначений цим Кодексом строк, - заявником, потерпілим, його представником чи законним представником, підозрюваним, його захисником чи законним представником, представником юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, володільцем тимчасово вилученого майна, іншою особою, права чи законні інтереси якої обмежуються під час досудового розслідування.
Слід отримати письмову відмову за результатами розгляду поданої Вами заяви в поліції та оскаржити слідчому судді місцевого суду.