Задайте питання юристу

885 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Банківська право, 30 квітня 2020, питання №18338

Чи можна подати в суд на банк

При погашенні кредиту було виплачено тіло , але залишалася сума відсотків яка ще не списалися. При цьому видали довідку що немає заборгованості перед банком. У довідці не вказано про те що передбачається списання відсотків за кредитом. Таким чином банк не надав достовірної інформації та корректну довідку. І виходячи з цього у клієнта є довідка, яка підтверджена електронним підписом та печаткою і також має юридичну силу.

Відповіді юристів (1)

    Пуха Наталія ТендерОк

    Доброго дня

    Подати на банк в суд можна, якщо це не позов про захист прав споживача то потрібно подавати за місцезнаходженням банку (переважно це Київ, Дніпро) судові засідання теж будуть за місцем знаходження банку (тобто оцініть витрати на участь у судових засідання в іншому місці і ще й послуги адвоката).

    Це категорія спір проти банка банки зазвичай такі позви затягують по часу та кількості судових засідань.

    Перспективи у позову є доцільності немає.

    Ви отримаєте витрати на дорогу і адвоката, судовий збір а результат (типу привести у відповідність... недоцільно) вас не задовольнить.

    Рекомендую зверніться з офіційним листом до них на їхню юридичну адресу (по пошті) аналогічний продублюйте їм на гарячу лінію чи відділ звернень по електронній пошті. (збережіть відправлення на майбутнє буде доказом)

    якщо будуть дзвонити з банку то вкажіть їм на помилку та вкажіть що згодні вирішувати все в судовому порядку в разі пред'явлення ними позову в ньому і позбудетесь відсотків.

    Наберіться терпіння та не робіть лишних необдуманих кроків та гарного вам дня


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України