Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Адміністративне право, 19 травня 2020, питання №19913

Що означає якщо апеляційний суд задовільнив скаргу винуватця аварії?

доброго вечора. Я до вас з таким питанням, у мене був суд по аварiї, мене підрізали. По протоколу винуватий водій , який підрізав. Суд визнав його також виновним, він подав на апеляцію і суддя задовільнив його скаргу . Скажіть, будь ласка, як далі може вирішиться ця ситуація? Хто в такому випадку залишається винуватим? Дякую за відповідь.

Відповіді юристів (3)

    Десятник  Володимир  Олексійович
    Десятник Володимир Олексійович 3 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 50 років досвіду

    суддя задовільнив його скаргу . Скажіть, будь ласка, як далі може вирішиться ця ситуація? Хто в такому випадку залишається винуватим?

    Відповідь на ваше запитання залежить від змісту постанови апеляційного суду.

    Жупинский Николай Андреевич
    Жупинский Николай Андреевич 3 роки тому

    Адвокат, м. Харків, 25 років досвіду

    Если в деле об административном правонарушении при рассмотрении протокола ни один из участников не признан виновным то вопрос вины и возмещения ущерба может быть рассмотрен в исковом производстве по ГПК.

    Иваненко Мария Владимировна
    Иваненко Мария Владимировна 3 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 27 років досвіду

    Виновного в дтп суд апелляционной инстанции признал не виновным? Не совсем понятна ситуация. Если его признали невиновным и это прописано в постановлении апелляционного суда, то если у Вас есть материальные убытки, которые возникли в результате ДТП, то страховая компания и тот на кого составили протокол не обязаны Вам компенсировать ремонт, если у Вас обычный страховой полис гражданской ответственности. Простыми словами, каждый ремонтирует машину своими силами и за свой счет.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України