Задайте питання юристу

835 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Військове право, 15 грудня 2020, питання №34948

Последствия уклонение от армии?

Здрастуйте, мне 29 лет после окончание учёбы 2016 году снялся с учёта и до сих пор не стал на учёт. Пошёл в военкомат что бы стать на учёт мне сказали что я не нашедший уклонист и показали документ который это подтверждает. Прошёл в военкомате мед комиссию и собрал все необходимые документы и и отнёс им. Они сказали прийти через неделю я пришёл отправили до юриста и он сказал что моё дело предали в полицыю. Какие будут последствия? Спасибо за ответ.

Відповіді юристів (3)

    Гончаренко Константин
    Гончаренко Константин 3 роки тому

    Юрист, м. Суми, 5 років досвіду

    Доброго дня!

    По Вашому питанню повідомляю наступне:

    2. Щодо обліку в військоматі.

    Потрібно з'явитися до військомату за місцем Вашої реєстрації.

    Там Ви сплатите штраф за те, що не перебували на обліку в військоматі.

    Відповідно до ст. 210 Купап - Порушення військовозобов'язаними чи призовниками правил військового обліку, неявка їх на виклик до військового комісаріату без поважних причин або несвоєчасне подання в обліковий орган, де вони перебувають на військовому обліку, відомостей про зміну місця проживання, освіти, місця роботи, посади, а також порушення порядку проходження навчальних зборів (занять) у навчальних закладах Товариства сприяння обороні України та професійно-технічних навчальних закладах - тягнуть за собою накладення штрафу від п'яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.(510-810)

    Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті або частиною першою статті 211 цього Кодексу, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, - тягне за собою накладення штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.(850 - 1700 грн)

    Отже, максимальний штраф, який на Вас можуть накласти у такому випадку - це 1700 грн.

    3. Щодо призову.

    Відповідно до ч. 1 ст. 15 ЗУ "Про військовий обов'язок та військову службу" - На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу (далі - громадяни призовного віку).

    Отже, якщо Вам вже є 27 років, Ви не підлягаєте призов на строкову службу!

    далі за новим місцем реєстрації вам необхідно стати на військовий облік.

    Необходимые документы для постановки на воинский учет:

    - заявление о постановке на воинский учет;

    - паспорт;

    - идентификационный код;

    - военно-учетный документ (военный билет или приписное свидетельство);

    - свидетельство о рождении детей (если есть).

    С уважением,

    Константин Гончаренко

    Сергей Клієнт 3 роки тому

    Спасибо большое.

    Адвокат Евгений Александрович
    Адвокат Евгений Александрович 3 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 30 років досвіду

    Здравствуйте!

    За нарушение правил воинского учета, предусмотрена административная ответственность по статье 210 Кодекса Украины об административных правонарушениях в виде штрафа в размере от 85 до 119 грн..

    Но привлечь к административной ответственности, могут только при Вашей явке и присутствии.

    Наличие постоянных неявок, привлечение к административной ответственности, прохождение медкомиссии, может впоследствии быть основанием для привлечения к уголовной ответственности по статье 335 Уголовного кодекса Украины.

    При наличии вопросов обращайтесь индивидуально через Звернутися.

    Всего доброго!

    Удачи Вам!


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України