Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
885 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Після смерті батька вступила в спадщину в 2018 році. Оформила на себе паї та будинок. При цьому нотаріус тоді мені сказала, що право постійного користування землею не успадковується. В мого тата був Державний акт на право постійного користування землею виданий 1993 року для ведення особистого домогосподарства.
Нещодавно прочитала що успадковуються всі права спадкодавця. То чи можна успадкувати цю землю, що була в користуванні? Та якщо вона знаходиться за межами села чи можна її приватизувати?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (1)
Адвокат, 18 років досвіду
Доброго дня, Ірино!Нотаріус вірно Вас проконсультував. Нажаль, право постійного користування землею не успадковується.
Але Ви дійсно можете спробувати подати документи у відповідну сільську раду для отримання цієї земельної ділянки у приватну власність.
За більш детальною консультацією - звертайтесь, будь ласка, через сайт.
Успіхів Вам.