Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Кримінальне право, 21 квітня 2021, питання №41467

Куди звертатись, якщо сусід погрожує всій сім'ї розправою, поліція нічого не може з цим зробити?

Добрий день! Сусід, раніше судимий, напав на мого діда, завдавши йому ножові ушкодження в ноги та в руку, на цьому не запинився і далі погрожує всій сім'ї розправою, не можливо вільно пересуватись, тому що він нападає. Заяв у поліцію написано багато, але ніхто нічого не може зробити. Як себе захистити і куди звертатись?

Відповіді юристів (2)

    Адвокат Евгений Александрович
    Адвокат Евгений Александрович 3 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 30 років досвіду

    Здравствуйте!

    Рекомендую Вам подать заявление в полицию о внесении ведомостей в Единый реестр досудебных расследований и открытии уголовного дела об угрозе убийством по ст.129 Уголовного кодекса Украины, о чём в полиции Вам должны выдать извлечение из Единого реестра досудебных расследований.

    Требуйте открытия уголовного дела, через следственного судью, в порядке ст.ст.303-307 УПК Украины.

    Всего доброго!

    Удачи Вам!

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 3 роки тому

    Юрист, м. Львів, 8 років досвіду

    Доброго ранку. В поліції Вашу заяву мають зареєструвати. У випадку бездіяльності слідчого та непорушення кримінальної справи Ви маєте право подати скаргу до слідчого судді. Скарги на рішення, дії чи бездіяльність слідчого, дізнавача чи прокурора, передбачені частиною першою статті 303 Кримінального процесуального кодексу України, можуть бути подані особою протягом десяти днів з моменту прийняття рішення, вчинення дії або бездіяльності. Якщо рішення слідчого, дізнавача чи прокурора оформлюється постановою, строк подання скарги починається з дня отримання особою її копії.

    Ви можете звертатись до мене для надання різних платних юридичних послуг з цього питання.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України