Задайте питання юристу

885 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Громадянство, 24 вересня 2019, питання №4527 100₴

Беженство по причине отношения у сексуальным меньшинствам

Хочу получить статус беженца в Канаде, хотя не важно где, новое не в этой стране оставаться, из прецедентов есть только перелом челюсти года 3 назад, неё знаю просто как подать заявление и так далее

Відповіді юристів (3)

    Киншов Дмитрий Сергеевич
    50%
    Киншов Дмитрий Сергеевич 5 років тому

    Адвокат, м. Харків, 7 років досвіду

    доброго вечора!

    Канада підтримує Женевську конвенцію і приймає біженців. Біженцем є будь-яка особа, яка переслідується за расовими, етнічними, релігійними, цивільними, соціальними чи політичними мотивами (членство в певних організаціях) і знаходиться за межами країни свого постійного проживання і не може в силу певних обставин повернутися, і скористатися захистом цієї країни. При наявності ситуації, коли людина не може повернутися в рідну країну через обгрунтовані побоювання стати жертвою переслідувань, він може подати заяву на отримання статусу постійного жителя в Канаді на гуманітарних підставах.

    Якщо заявник відповідає статусу біженця, він повинен звернутися до імміграційної влади Канади (CIC) і повідомити їм про свій намір просити біженство. Заявник отримає кілька анкет, які він повинен заповнити. В анкетах містяться питання, від відповідей на які залежить подальша доля заявника. Потім заявника викличуть на інтерв’ю з імміграційним офіцером, який на підставі годинної бесіди із заявником винесе рішення про те, чи має дана людина право заявити на статус біженця.

    Приблизно через місяць після попереднього інтерв’ю заявник зобов’язаний підготувати та подати до органів імміграції персональну інформаційну форму і всі можливі документи і матеріали, що підтверджують показання заявника.Через кілька місяців після подачі ПІФу заявника запрошують на слухання. Основною метою слухання є визначення відповідності обставин, викладених заявником у проханні про статус біженця, вимогам Закону про імміграцію та положенням про біженців (згідно Конвенції 1951р.), а також їх відповідність істині.

    У разі успішного проходження слухання заявник, визнаний біженцем, може відразу ж звертатися з проханням про надання йому статусу постійного жителя Канади. На цьому етапі відбувається перевірка благонадійності біженця (на відсутність кримінального минулого і зв’язків з розвідслужбами) і відповідності медичним вимогам, після чого виноситься остаточне рішення про видачу біженцю і членам його сім’ї канадської імміграційної візи.

    Але, звісно, необхідно буде надати вісомі докази того, що вашому житті є загрозу, а оиже проживати тут ви не маєте змоги. Для більш детального з'ясування цього питання ви маєте змогу звернутися до консульства Канади.

    Якщо я зміг Вам допомогти та відповів на питання, прошу обрати мою консультацію як " найкраща відповідь".

    Буду Вам вдячний!

    Іванова Тетяна Борисівна
    30%
    Іванова Тетяна Борисівна 5 років тому

    Адвокат, м. Маріуполь, 18 років досвіду

    Находясь на территории своей страны или территории страны - временного убежища вы може обратиться с соответствующим заявлением в миграционный департамент страны с заявлением, в котором подробно должны описать что Вам лично угрожает в Вашей стране (угроза должна быть реальная, а не предполагаемая), в связи с чем Вы преследуетесь государством (какими его органами), какими группами и т.д. к заявлению приложить доказательства: видео, записи угроз, газеты, статьи,... где об этом писали, доказательство отсутствия действенной защиты Вас государством (именно Вас, а не взагали) и т.д.

    Если Вы уже на территории страны, где хотите попросить статус беженца, подходите к полицейскому и сообщаете об этом, Вас доставят в Миграционные службы.

    Костромина Виктория
    20%
    Костромина Виктория 5 років тому

    Адвокат, м. Київ, 20 років досвіду

    подайте заявление в отдел миграции посольства \консульства с описанием ситуации - и если Ваши доводы примут во внимание - после определенной процедуры - получите статус беженца


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України